Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kapuzárási pánik lenne? Mit...

Kapuzárási pánik lenne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyum 56 éves, 5 éve özvegy. Volt azóta egy komolyabb kapcsolata, de nem lett szép vége azóta folyamatosan azt hangoztatja, hogy ő csalódott a férfiakban, mai fejjel már gyereket se szülne bla-bla...

Van egy barátnője, na ő is megér egy misét, agyba-főbe csalja a férjét és ő vette rá anyut is ezekre a netes társkeresőkre. Ez még nem is érdekelne, mert szerencsére csak irogatnak vagy telefonon beszélnek... de az utóbbi időben arra lettem figyelmes, hogy a telefonbeszélgetésekben hármas együttlétekről van szó, valami huszonéves sráccal és ezzel a barátnőjével...


Mindezek mellett nem rég jelentettük be neki a párommal, hogy babát várunk és hát enyhén szólva sem örült a hírnek, azóta hozzánk se szólt (átmenetileg nála lakunk, mert a mi lakásunk felújítás alatt van).


Nem vagyok prűd vagy ilyesmi, de eléggé kiakaszt ez a sztori, hogy nem tudja méltósággal viselni az élet menetét és mi vagyunk a gonoszok, mert “nagymamát csinálunk belőle”, közben meg úgy viselkedik, mint egy tini.


Tapasztalat is érdekelne, akinek viselkedett már így szülője, mi lett a vége?


2018. jan. 21. 23:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy én nem tehetek arról, hogy megszült engem, nehogy már én legyek a hibás, ha ezzel elcseszte az életét. Illetve mi akartuk a gyereket és életem legizgalmasabb időszaka lesz ez, véletlenül se irigylem az ő megsavanyodott életvitelét. Nekünk tökéletes a szexuális életünk a párommal, egyáltalán nem vagyunk prűdek, aőt.
2018. jan. 22. 01:04
 12/68 A kérdező kommentje:
Amúgy meg jogom is van itt lenni, engedély se kéne, mivel a lakás negyede az én nevemen van, mivel én fizettem anyum helyett a hitelt rá. Ha olyan g...ci lennék, mint amilyennek tartasz ezzel is bőven visszaélhetnék, de hangsúlyozom ő ajánlotta fel és előre lebeszéltük, hogy akkor mit és mennyit fizetünk - többet is, mint a ránkeső rész amúgy, mert boltba is mi rohangálunk neki (mert nekünk van autónk és neki nehogy buszoznia kelljen) és általában meg sem kérdezi, hogy kifizesse-e, amit kért, hogy hozzunk neki.
2018. jan. 22. 01:12
 13/68 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk az is furcsa huszonéves aki egy 60 éves idősödő párhoz fekszik be harmadiknak.

Egyébként lehet, hogy csak idő kell neki és amikor megszületik az unoka megváltozik.

2018. jan. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
22%
Folyamatosan Anyukádat szidod aki megszült, ellátot. Ha vele is ilyen vagy értem miért bánta meg a,szulést. Biztos van itt más is amiért ilyen utálat van benned felé. Félted tole a pérodat v mi. Biztos van itt més nem csak h nem érdekli az unokája. Csak fröcsögsz rá semmi szeret nincs fele en is megbántam volna.
2018. jan. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
72%
8 as, nekedkène hogy égjen a pofád.
2018. jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
17%
Miért égjen. Nem én szidom Amyukámat a gyakorin és járatom le. Gondolkozni kéne. :0
2018. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
19%
Azt írtad, azért laktok ott, mert a lakásotok felújítás alatt van. Aztán meg azt, hogy albérletet kerestek. Azt se tudod már, miről beszélsz.
2018. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:

De van felé szeretet, pont ezért bánt ez az egész. Mert írtam, hogy nem tartja senkivel a kapcsolatot, csak én maradtam neki és pont ezért nem tudom csak úgy leszarni a fejét és itthagyni, hogy akkor nem láthatja az unokáját. Pont azért írtam ki a kérdést, hogy kinek mi a tapasztalata, mert megoldást szeretnék, nem hátat fordítani neki. De attól még nem nézhetek el neki mindent, mert az emberi kapcsolatoknak nem az a lényege, hogy az egyik szabadon bánthatja a másikkal, ahogy kedve engedi. Egyszer azért vagyok szemétláda mert a “nyakára költözöm” és teher vagyok neki, utána meg azt mondod, hogy nem törődöm vele. Pedig semmit sem tudsz az egészről, csak mindenáron belém akarsz kötni és ítélkezel anélkül, hogy tudnád az egész sztorit.. a kérdésre meg nem tudsz válaszolni.


Nem utálom és nem haragszom rá. De olyan szintem megbántott, minden ok nélkül, amit nem tudok csak úgy elengedni. Nem tudom van-e gyereked, vagy szeretnél-e egyszer, de biztos neked sem esne jól, ha a szüleid vagy akik fontosak neked közölnék, hogy nem kiváncsiak rá.


Én nagyszülők nélkül nőttem fel, mert sajnos korán meghaltak és tudom milyen rossz érzés nélkülük és összeszorul a szívem ha arra gondolok, hogy egyrészt az én gyerekemnek boldogan él a nagymamája, mégsem ismerik egymást, másrészt mivel a lakásunk pár utcányira van anyumtól nagy az esélye, hogy az utcán, oviba vagy játszótérre menet összefutunk és akkor mit mondok a gyereknek? Hogy nem ismerjük azt a nénit? Vagy mondjam meg, hogy ő ott a nagymamád csak nem kiváncsi rád?

2018. jan. 22. 01:41
 19/68 A kérdező kommentje:
17: tart a felújítás, azért költöztünk anyumhoz. De mivel a kialakult helyzet eléggé kénylmetlenné teszi a közös együttélést, albérletet keresünk a felújítás fennmaradó részére. Ahogy eredetileg is akartuk, míg anyum fel nem ajánlotta, hogy költözzünk inkább hozzá. Mit nem lehet ezen érteni?
2018. jan. 22. 01:43
 20/68 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat ha megbántottalak nem bántani akarlak de vmi hiányzik torténetbol, h miért lett ilyen a kapcsolat köztetek mert csak negatívan beszelsz róla egy nem hinném h pár nap alatt alakul ki. Biztos h volt eddig is probléma csak elsöpörtetek ezt te tudod, Ezt vele kell tisztázni mielobb mert megfog mérgezni én husz éve nem beszélek apámmal. Es van gyerekem több is, de ez neked nem segit h nekem van e,ezt magadban kell helyre tenni mert vmi miatt Anyukád kifordult magából a babád hatására es hárítja nem akar tudomást venni róla ennek az okát ti tudjátok. Mi bem látunk vele csak feltűnt h mennyire negativan irsz róla es elgondolkodtato h ehheZ több sérelem kell.
2018. jan. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!