Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kapuzárási pánik lenne? Mit...

Kapuzárási pánik lenne? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyum 56 éves, 5 éve özvegy. Volt azóta egy komolyabb kapcsolata, de nem lett szép vége azóta folyamatosan azt hangoztatja, hogy ő csalódott a férfiakban, mai fejjel már gyereket se szülne bla-bla...

Van egy barátnője, na ő is megér egy misét, agyba-főbe csalja a férjét és ő vette rá anyut is ezekre a netes társkeresőkre. Ez még nem is érdekelne, mert szerencsére csak irogatnak vagy telefonon beszélnek... de az utóbbi időben arra lettem figyelmes, hogy a telefonbeszélgetésekben hármas együttlétekről van szó, valami huszonéves sráccal és ezzel a barátnőjével...


Mindezek mellett nem rég jelentettük be neki a párommal, hogy babát várunk és hát enyhén szólva sem örült a hírnek, azóta hozzánk se szólt (átmenetileg nála lakunk, mert a mi lakásunk felújítás alatt van).


Nem vagyok prűd vagy ilyesmi, de eléggé kiakaszt ez a sztori, hogy nem tudja méltósággal viselni az élet menetét és mi vagyunk a gonoszok, mert “nagymamát csinálunk belőle”, közben meg úgy viselkedik, mint egy tini.


Tapasztalat is érdekelne, akinek viselkedett már így szülője, mi lett a vége?


2018. jan. 21. 23:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
56%

Jajj de rá vagy kattanva azokra a huszonévesekre istenem...megkeseredetett banya lehetsz. Tudod nem az összes huszonéves tehet róla hogy a te férjed félrekúrt. Bár amilyen mocskosszájú megkeseredett vagy nem is csodálom (nem hittem volna hogy nőtársamnak mondok valaha ilyet".

Ja és új hírek neked: nem mindegy tizen-huszonéves egyforma hála az égnek. Ahogy nem minden idősebb nő olyan savanyú mint te hála az égnek.

2018. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
41%
Utolso talán Anyuka most potolja be ami kimaradt a gyerek nevelés miatt. Sok Anya végre fellélegzik és megbolondul a hirtelen szabadságtól ha megszabdul végre a béklyóktól..
2018. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok savanyú a mostani férjemmel megvagyunk boldogan a gyerekeinkkel,csak birom a huszonéveseket a nagy szájukkal h felnőtt nőknek meg akarják szabni mit tehetnek miközben ők se szentek az ágyban,nagyon nem, és nem szüzen mennek férjhez a sokadik pasi után de Anyukáiktól cölibátust erényövet követelnek.. Vicc az egész.
2018. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy a vicc te szerencsétlen. Miért a huszonéveseken kattogsz? A hülye volt férjed aki nem bírt magával és félre ment, és a sok hozzá hasonló aki idős korában bolondul meg az oké, ugye? Hisz pont most mondtad hogy az rendben van, de a huszonéves aki nincs elkötelezve az meg mit képzel magáról...hát eszem megáll.
2018. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

Jajj, nyugi, nyugi, ne bántsátok egymást :(


Mint írtam már, valóban nem a magánéletével van bajom, le...arnám ezt az egészet, ha mellette nem akadt volna ki ennyire az unoka témára.


Én kifejezettem örültem, mikor volt a komoly kapcsolata, mert valóban fiatal még, hogy egyedül legyen. Volt kivel nyaralgatnia, meg beszélgetnie... De most ezektől a társkeresőktől meg perverzektől, akik neten vannak kicsit féltem. Mivel anyu nem ért annyira ezekhez a dolgokhoz, ő az “afrikai herceg rád akarja hagyni a vagyonátl spamnek is bedőlne. Aztán ki tudja milyen állattal hozná össze a sors így, hogy ilyen lazán fogja fel a dolgokat. De én nem akarom, meg nem is fogom megmondani neki, hogy nem csinálhatja ezt.


Valaki kérdezte nem depis-e. De, előfordulhat, elég sok tünet utalna rá, csak sajnos ezzel nem tudunk mit kezdeni, nem menne soha pszichológushoz, képzelheted azt is hogy fogadná.


Lehet rámegyek a kivárásra, mert amúgy mindenki más unokája meg terhessége érdekli, csak egyelőre az enyém nem.

2018. jan. 22. 12:03
 46/68 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező én megértelek. Rá kell csukni az ajtót de előtte meg szépen elmagyarázni neki hogy ez a dolog most nem arról szól hogy ő nagyi lesz, ez csak a mellékterméke a TI közös döntéseteknek, hogy TI szülők lesztek. És nyugodtan le lehet szállni a magas lóról. Ha meg nem hát nem. Egy ilyen családtagért nem kár hidd el.
2018. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

Én még arra is gondoltam, hogy féltékeny a boldogságunkra és amagánéletében próbálja ezt kompenzálni. De ez a fajta “rivalizálást” már azóta érzem rajta, hogy “megszépült”.


Ugyanis pár éve még piros melegítőnacit hordott kinyúlt narancssárga pólóval, rövid volt a haja és tett rá, hogy őszül (világ életében ilyen volt). Akkori sógornőmmel “kikupáltuk”, rávettük, hogy adjon magára, adtunk neki kölcsön ruhákat stb. Viszont most így sokszor éreztem rajta, hogy irigy, ha a párom meglepett valami ruhadarabbal vagy én vettem valami szépet (a tipikus reakciója az, hogy “és én?” Meg hogy “ez majd jó lesz nekem”).

2018. jan. 22. 12:26
 48/68 anonim ***** válasza:
27%
Jól van, szépen alakul ez a sztori. Tehát anyukád már nem csak egy alantas gondolkodású ember, aki nem örül a saját unokájának, gyenge erkölcsű nő, aki összevissza szexel, hármasban is, de már féltékeny is rád, meg a ruháidra. Remek. Következő tuti az lesz, hogy titkon szerelmes a férjedbe. Ugye? Tudsz még ennél is undorítóbb módon nyilatkozni a tulajdon édesanyádról? Tulajdonképpen mi célja van a kérdésednek, azon kívül, hogy szidni kell azt az asszonyt?
2018. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
20%
Én is erre gondolok utolso,most majd jön a páromra is rámaszik szál mert o akar titkon gyereket tőle műsor, h fokozza es ne laposodjon a dolog itt,a kommentelők meg észre se veszik h egymásnak ugorva etetik itt a trollt. Ez már a sokadik kamu kérdese. :D
2018. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Bárcsak troll kérdés lenne :(

Gyereket biztos nem akar senkitől, mivel már nem lehet neki. A páromra meg tuti nem mászik rá, ott azért nem tartunk illetve a párom elszakíthatatlan mellőlem. Szóval ezt felesleges is firtatni.


A kérdés még mindig ugyanaz, volt-e másnak is a szülője ilyen életszakaszban és ha igen, hogyan alakultak a továbbiak?


Nem kell szidni senkit. A kérdésemre szeretnék választ. Mert ti mindent csináltok csak nem erre válaszoltok, inkább csak provokálni és provokálódni jártok ide, de nem etetem a trollt, innentől észre sem veszlek titeket.

2018. jan. 22. 13:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!