Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha úgy érzem a...

Mit csináljak ha úgy érzem a szüleim lehúznak? Szeretnék, de sajnos nem tudok leszakadni róluk

Figyelt kérdés
Amikor felhozom az elköltözést, akkor azt mondják úgy se tudnék élni nélkülük, meg hogy miért nem jó nekem itthon. Közben meg mindennap belém kötnek valamivel, veszekednek velem, semmi sem jó, amit csinálok, amitől már kivagyok idegileg. Szerintük ha elköltöznék, akkor vagy éhen halnék, vagy megölnének, vagy sírva mennék haza, mert rossz ott lenni. Így inkább meg se próbálom, mert félek hogy nekik van igazuk.
2018. jan. 22. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nos, akkor én csak további jó leépülést kívánok neked!
2018. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem a kérdező a szánalmas itt, a mérgező szulei azok,jo a gyerekbe rugni kb azért kell otthonra h legyen egy boxolozsák. Költözz,meglátod megleszel,és elmulik a idegbaj is. Én otthon rémeket álmodtam,allando rosszullét stb,érdees eltuntek az álmok a rosszullét minden, amint eljottem. :) Kitartás.
2018. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt. Mire sikerült összeszedni magam hogy belevágjak a saját életembe addigra már mindenféle pszichoszomatikus betegségem (inzulinrezisztencia, IBS és migrén) volt. Aztán egyszer el kellett mennem 4 műszakba melózni a nagy menekülésben ott meg trombózist és hererákot kaptam. Azóta tudom hogy az élet nem a bűnösöket bűnteti (a szüleim) hanem azokat akik hibáznak (például én). Te nehogy így járj kérdező!
2018. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Máris elérték, amit akarnak. Tudod, az élet általában úgy működik, hogy áttörsz vagy megtörsz. Te az utóbbi felé hajlasz.
2018. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szedd össze magad, ne legyél lúzer


mêgis miért hiszel jobban a szüleidnek mint magadnak?

2018. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi idős vagy?

Van munkád és kereseted annyi, hogy abból megélhess?

"vagy megölnének"

Ez marhaság! - ha minden gyereket megölnének, akik elköltöztek szüleiktől, te sem lennél, vagy szüleid is szülikkel élnének.

.

"Szeretnék"...

Ez kevés, amíg nem tudsz AKARNI, nem tudsz leszakadni tőlük.

Persze, jól gondold meg és mérjed fel helyzeted, nehogy kis idő múlva nekik legyen igazuk!

2018. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Párom és az anyja helyzete detto ugyanez volt. Anyukájának meggyőződése volt hogy a pici fiacskája semmire sem menne nélküle. Laktam náluk pár hónapot, egy idő után átláttam mi történik. Teljesen lerombolta a fia önbizalmát, nem csak ő, de a testvérei is. Mikor az anyuka fülébe jutott, hogy idővel külön szeretnénk költözni és a saját lábunkra állni, hisztizni kezdett, hogy miből élnénk meg, én nem is tudok főzni, nem tudnánk fenntartani egy háztartást és a többi és a többi. Mikor sikerült végre albérletbe mennünk még magyarázta páromnak egy darabig, hogy pár hónap múlva úgyis sírva menekül majd vissza hozzá. Később mikor kezdte átlátni, hogy elvesztette a csatát, már csak annyit szajkózott, hogy jobban járnánk ha nála laknánk.

Ma már ezt sem mondja, úgy látom tudomásul vette a helyzetet.

Semmiért sem cserélnénk el a függetlenséget, hidd el neked is jót tenne.

2018. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Azóta tudom hogy az élet nem a bűnösöket bűnteti"


Valóban nem a bűnösöket bünteti.

Hanem a gyávákat!

2018. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne bàntsàtok szegèny fiùt,sajnos velem is ugyanez van.
2018. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!