Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ilyen...

Mit lehet csinálni ilyen helyzetben? Ti mit tennétek? Mi a jó abban, ha kipletykálnak valakit és beleszólnak az életébe?

Figyelt kérdés
Tavaly a nővérem (22/l) és a pasija közel 6 évnyi párkapcsolat után azért szakítottak, mert időtlen idők, több év óta a szüleim, a nagyszüleim, a nagybátyánk meg a keresztanyjáék folyamatosan beleszóltak a kapcsolatukba, kipletykálták őket, személyeskedtek és belepofáztak a dolgaikba. Nekem van egy kapcsolatom, ez az első. Én még az ősökkel élek és majd a lány miatt be is kell mutatnom őt nekik. Mivel én nem vagyok olyan toleráns, mint a nővérem, ezért hamar fel is kapnám a vizet és nem sokáig tűrném, sőt semeddig sem, ha azt gondolnák, hogy bárki más van ebben a kapcsolatban és nem csak mi ketten. Mit tegyek, hogy ne is zavarjon ennyire a pletyka sem, nemhogy még a többi? Ha elkezdenének beleszólni, akkor milyen lépést tegyek? 20/f

2018. jan. 24. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ne adj nekik a pletykákhoz információt.
2018. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Tiniszerelmek nem szoktak tovább tartani, függetlenül attól, hogy merészelnek-e beszélni az ifjú párról a rokonok maguk között vagy se.:D Arra meg fölösleges parázni, hogy mit tegyél olyasmivel, ami még be sem következett.
2018. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak annak lehet beleszólni az életébe kapcsolatába aki hagyja. Egy normális párkapcsolatban ketten vannak. Sok helyen Hárman négyen tizen,Anyós,Após,szülők,kis tesó,nagy tesó,szomszéd bácsi néni, a két fő meg kapkodhatja a fejét...Na ezek vagy pokoljárások vagy tiszavirág életűek mert az okosab letiplizik hamar..
2018. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne adj nekik okot rá és ahogy előttem is mondták 2en legyetek abban a kapcsolatban. Nem kell kibeszélni, panaszkodni a másikra amikor épp mosoly szünet van, nem kell a titkait mehosztani a családdal.
2018. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Sz@rj le mindent és élvezd a barátnőddel levést.
2018. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fals infókat adsz hogy legyen min csámcsogni aztán borítasz és szembesíted őket a szánalmas hozzáállásukkal.
2018. jan. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szarok rá, eljöttem 1000km-re :D Így is kibeszélnek, de az ő szegénységi bizonítványuk.


Nekem van életem is, ami nem abból áll, hogy másokat dumálok ki a hátam mögött.

Nekik nincs.

2018. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lettem lepontozva? Egy párkapcsolatban hányan vannak a lepontozok szerint? Ha nem ketten vannak benne,akkor nem csodálom ha ilyen szinvonaluak amit a gyakori tükröz.. Mifélenk két ember van bennne kizárólag. :O Lehet Anyósok és a más kapcsolatába bele mászók magukra ismertek? :D
2018. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vacak helyzet lehet. Z ottholakás valamekkora kiszolgáltatottságot is jelent. Vannak ilyen emberek, ekik nem tudnak mással foglalkozni csak a szomszédokkal, a rokonokkal, a munkatársakkal, stb. Érdekes, hogy sosem azt mondják, hogy milyen ügyes a másik, vagy milyen rendes, hogy gondol ránk, stb. Mindig az a szöveg, hogy ez nem hozzád való, ennek csak a pénzed kell, stb.

Az én mostani párom is így maradt agglegény, hogy mindenkit elüldöztek mellőle, Ha udvarolt akkor azért cikizték, ha meg éppen nem akkor meg azért. A rokonokkal már korábban szakított és a szülei halála után tudta csak újra gondolni az életét. Ez azért szomorú mert 60 évesen már sok mindenről lekésett. Nem születik gyereke, nem lesznek unokái. Így hamarabb lesz az ember életunt, egész további életében hordozza a boldogtalanság érzését

2018. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan rokonom, akit pontosan azért nem látogatok, mert belevájkál a magánéletembe. Nem szól bele, nem is pletykál, de átlépi nekem azt a határt, amivel én kényelmesen érzem magam. Amúgy nincs benne rosszindulat, de olyasmikbe mászik bele, amihez addig semmi köze, amíg én magam úgy nem döntök, hogy be akarom avatni.
2018. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!