Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvágtam magam, hogyan...

Megvágtam magam, hogyan rejtsem el?

Figyelt kérdés

Anyával összevesztünk és bekattantam, a bal karomat kezdtem vagdosni, ez volt az 1., de félek, hogy nem az utolsó alkalom.:S

Mit csináljak?

16/l



2018. jan. 28. 18:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%

Na főleg így, hogy rákattintottam a 7-es válaszoló linkjére. Ez már durva.


9. voltam.

2018. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
89%

4 éve vagdosom magam,varrni,ragasztani kellett,8x voltam pszichiátrián,2x pszichiátriai rehabon,2x surgossegin. Nagyon addiktív dolog,minél előbb állj le és keress egy pszichológust/pszichiátert. Nagyon undorító marad,nekem kezem lábam csikos lila-fehér van ahol mai napig hamlik.

Próbálj más módot találni a feszültség levezetésére.

18/L

2018. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%

Békülj ki vele, és kérd, hogy vigyen el orvoshoz. Minél előbb.


Ha vele még békülés után sem elég jó a viszonyod, akkor szólj másnak, olyan felnőttnek, akiben megbízol: apukád, nagytesó (felnőtt), nagybácsi, nagynéni, ofő, szomszéd, akárki.

2018. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
9%
Előző, tetováltass rá a hegekre, biztos nem áll távol a személyiségedtől. Az ilyen vagdosóféle erőszakos emberek imádják a tetoválásokat.
2018. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
85%

#14

Köszi szépen a véleményt.

Igen,erőszakos vagyok,és vannak tetkoim.

Ettől nem vagyok sem több,sem kevesebb,mint bármelyik másik ember.

“Előző” voltam...

2018. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
11%
Én azért óvakodnék tőled, sose lehet tudni, hogy mikor fordítod más ellen az erőszakot. Ma még magad ellen irányul, holnap meg már mást vagdosol össze egy késsel. Szép kilátások...
2018. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
46%
Fúj az nagyon kotványul fog kinézni ha nem kezeled! A másik meg hogy mit oldottál meg vele? Ha meg annyi eszed van csak hogy vagdosod magad, akkor legalább ne látható helyen csináld. De persze a lényege hogy látható legyen és MÁSOK is lássák hogy vagdosod magad. Rendkívüli megoldóképesség! GRATULÁLOK!
2018. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
18%
én a combomon vágom magam kb egy éve, pont azért ott, hogy ne lássa senki. egyszer szállt el annyira az agyam, hogy már nem törődtem semmivel, és a csuklómnál vágtam meg. nyár volt, szóval a rövidujjú miatt anya is látta. most vehetsz fel hosszúujjút, és ha már nagyon úgy érzed, hogy muszáj vagdosnod magad (nem ajánlom senkinek, sőt, dehát nem leszek álszent, gyakran én se bírom ki....), akkor tényleg olyan helyen csináld, ahol véletlen se láthatja meg más. amúgy ha nem túl mélyek a vágások, akkor pár hónapon belül el fognak tűnni a nyomok. 19/L
2018. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Próbálj meg anyáddal beszélni
2018. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
24%
Ragtapasszal leragasztod.
2018. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!