Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megvágtam magam, hogyan...

Megvágtam magam, hogyan rejtsem el?

Figyelt kérdés

Anyával összevesztünk és bekattantam, a bal karomat kezdtem vagdosni, ez volt az 1., de félek, hogy nem az utolsó alkalom.:S

Mit csináljak?

16/l



2018. jan. 28. 18:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
38%

Hogy lehet ennyi negatív ember, rossz indulat itt is meglátszik!!! Az, hogy valaki idáig jut, elég szomorú! Ebből sajnos nagyon nagy bajok lehetnek! És a szüleid hogy nem vették rögtön észre? Figyelj, én sose tettem ezt magammal, nekem is szörnyű napjaim voltak annó, hidd el! Én akkor egyszer a TV-nek dobtam egy poharat, de azonnal rá jöttem, ennél még sokkal nagyobb problémák fognak jönni, és ez sose fogja megoldani. Utána takaríthattam, meg gondolkodhattam, hogy vigyem le nő letemre a nehéz régi TV-t. Te meg most azon agyalsz, hogy rejtsd el a nyomokat. Őszintén mondom, ez nem vezet jóra! Ne fedd el semmivel, inkább fertőtlenítő ilyenek kell rá! Később majd, mikor a hegek miatt nem vesznek fel dolgozni és nem lesz barátod se barátnőd nagyon bánni fogod! Tudod hány pofon lesz még az életedben? Rengeteg! De sose szabad ide jutni! Inkább mutasd meg milyen erős vagy állj fel, töröld le a könnyeid, menj tovább! Anyukádat avasd be erről, vagy valakit akiben megbizol! Kérlek, ne tedd magaddal, többet ér az életed ennél! Annyira szép dolgok várnak még rád! Hosszú az út és kanyargós, de mindenképp megéri végig menni rajta! Ha bármikor bármi gondod van, vagy szeretnél beszélgetni, írj rám nyugodtan, segítek neked ígérem!

19/L

2018. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
32%

Hosszú ujjú pólót veszel fel, pulcsit, így legalább szellőzik is, hamarabb begyógyul, mintha leragasztgatnád.

Esetleg bekötöd, bár mindenki kérdezgetni fog, hogy mi van vele, ez lehet kellemetlen lesz.

Kitalálhatsz valami fedő sztorit is, hogy mi történt, bár, ha teljesen szétvágdostad, tehát nem 2-3db vágás van rajta, akkor felejtős.

Esetleg alapozóval eltüntethetnéd, de:

1. Nem tesz neki jót, főleg nem hosszú távon,

2. Átüt rajta a heg.


Szerintem a póló a legjobb megoldás, valamint szakembertől való segítségkérés.

2018. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%
Minek vagdossátok magatokat? Az megold bármit is? Semmit! Ott marad egy heg,annyi. A probléma továbbra is fennáll, közben lesz egy szépség hibátok is. Le kell ülni,meg kell beszélni a problémákat,vagy átgodolni,hogy mit csináltunk rosszul!
2018. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
93%
Figyelj.Szerintem alapozó csukló szorító hosszúújjú felső meg ilyenek.Tudom milyen amikor nagyon rossz minden de kérlek ne csinálj ilyet többé.Beszélgess egy barátoddal erről akiben megbízol.Hidd el hogy ilyen miatt nem éri meg.Ha valaki mérges az az ő gondja.Légy pozitív és próbálj meg leülni és beszélgetni a szüleiddel az olyan dolgokról amiken összevesztetek.Sok sikert és kitartás! :)
2018. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%

25-ös mindent elmondott :)

beszéld meg valakivel, de nyugi mert ez változni fog és minden jobb lesz!!

a suliba nincs iskolapszichológus?

2018. jan. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sikerült már elmondani valakinek?
2018. jan. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!