Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy anyuka csak akkor fogadja el a (nagykorú) lányát, ha vékony, csinosan és nőiesen öltözik mindennap?

Figyelt kérdés
És amíg ez be nem következik, beszólogat neki.
2018. jan. 31. 14:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%

Inkább nem írok semmit,mit gondolok.


Nem hinném, hogy ápolatlan, hídalávalóan nézel ki, szóval anyád nem normális.

Mondd neki, ha beszól, hogy te így szereted magad!

2018. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
58%
Semmi jót.
2018. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Ez sok mindentöl függ: pl. mennyi idös a lány, hoyg néz ki a mindennapokban, mennyire igénytelen, stb.


Adott esetben ennek böven lehet oka, szóval ez így túl kevés infó!


Csak egy példa: ha a lány igénytelen, koszos, elhanyagolt, elhízott, akkor lehet indokolt, mert ha nem szól neki, akkor késöbb azt reklamálhatja a lány, hoyg miért nem figyelmeztette idöben! Vagy ha a lány párja emiatt ott akarja hagyni, mert nem tudígy vele élni, akkor is elfogadható a fiygelemztetés.

Emellett a "beszólogatás" is elég tág fogalom, könnyen lehet, hogy csak síma figyelmeztetés, a lány meg nem képes felfogni, hogy benn van a hiba.


(Gondolom, te vagy a lány!)

2018. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Csak van rajtam felesleg (BMI szerint normálisba tartozom), sminkelni inkább csak alkalmanként szoktam, a ruháim meg kényelmesek, normálisak, nyugi, tiszták.


Világ életemben bántott emiatt, amióta nem ő öltöztet, de most 22 vagyok.


Szerintem a heti szintű "dagadt vagy" nem mondható figyelmeztetésnek. Ahogy az sem, hogy akárhányszor kilépek az utcára, valamit odamond, hogy "nem vagy csinos", "miért ilyen csúnya ruhában mész?", de amikor egyszer nőies ruhában mentem bulizni, akkor azt mondta, olyan vagyok, mint egy ri banc...


Amikor nincs barátom, akkor azt mondja, hogy nem is lesz, ha így nézek ki, ha van, akkor azt, hogy el fog hagyni, meg nem is szeret, hiszen nem büszke rám.

2018. jan. 31. 15:16
 5/27 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 3 naponta mosok hajat, mindennap fürdök, napi 2-3 fogmosás mindig megvan.
2018. jan. 31. 15:17
 6/27 anonim ***** válasza:
35%
Azt gondolom, hogy ha a lány már bőven felnőtt embernek számít, rá kellett volna jönnie, hogy az ilyen emberektől meg kell szabadulni. Ennyi idősen az sem normális, hogy még otthon laksz, bőven a saját életed kellene már élned. (az hogy még tanulsz, kifogás, meg lehet csinálni, csak éppen mártírkodás helyett tenni kell érte)
2018. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Sapka van sapka nincs. Amugy már némelyik anyuka ovodába is mini r..bancnak öltöztei a gyerekét csak h hasnlitson rá, aztán csodálkozik ha megvan a probléma.. De ha valaki kényelmesen szeret v sportosan,és urambocsá egy alkalomra csinos ruhát huz nem közönségest, az egybol ribi, naná..
2018. jan. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Metionin ***** válasza:
86%

Azt hogy a lány csak funkciógyerek. Tehát csak addig jó a szülőnek amíg az kiélheti rajta bizonyos vágyait, ez esetben azt hogy öltöztethet, a kinézetedet kontrollálhatja. Általában azok a szülők csinálják ezt, akiknek valami nem sikerült és most a gyereken akarják behajtani.

Nálunk anyósom ilyen, a saját lánya sajnos elég kövér, így nem tudja kénye-kedve szerint öltöztetni, aztán amikor jöttem én a vékony, egyből tukmálni kezdte hogy így meg úgy öltözzek. Mindenáron meg akarta szabni, hogy hogy nézzek ki, (úgy ahogy a saját lányát öltöztette volna ha vékony lenne) de nem járt sikerrel.

2018. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nagy bajok vannak, ha ez a helyzet, rendes anya nyilván nem ilyen. Nem értek egyet azzal, hogy számítanak a körülmények (jó, királyi családokban nem öltözhet akárhogy, de ez elég extrém példa), egy nőnek nem kell sem vékonynak, sem nőiesen öltözködőnek lenni. Ez nem jelenti azt, hogy kövér és ápolatlan. Lehet normális, izmos és a hétköznapokban sportosan öltözködő is.
2018. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

1. vagyok. Akkor miért van mindenki a sárga földig lepontozva?

Pont azt írtuk többségében, hogy gondolom nem vagy szakadt.

Neked is válaszoljon ám a radai sosseb!

2018. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!