Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért viselkedik így?

Apám miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Az apja verte gyerekkorában, de a mai napig a szüleit úgy tiszteli, hogy egy rossz szót sem szól nekik. Az is előfordul, hogy elviszi őket a kórházba. De amikor rólam van szó, még az orvoshoz se vinne el, sőt még azt is felhánytorgatja ha a gyógyszert kell neki venni, és azt is hogy mennyi benzinbe kerül, ha elvisz valahova. A szüleinek ő fizeti a telefonszámlájukat is, nekem ezt is szóvá teszi, pedig nem is telefonálok senkivel, soha nem lépem át a keretet. Ha megyünk valahova vagy akár a nagyszüleimhez, akkor mindig megjegyzéseket tesz rám, gúnyolódik rajtam mások előtt. Ha ő megbánt engem, soha nem kérne bocsánatot, sőt, még ő van megsértődve, és napokig hozzám se szól.
2018. febr. 2. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem magát látja benned, abban az időben amikor ő lehetett akkora mint te, vagy akkor amikor verte az apja.
2018. febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én lány vagyok.
2018. febr. 2. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Látom nem érted amit írtam. Tök mindegy hogy lány vagy vagy fiú akkor is magát látja benned. A gyerekkori énjét. Szerintem err evezethető vissza hogy miért ilyen veled.

Vagy egyszerűen csak egy bunkó.

2018. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Mert egy ro hadék.

Én apám se tesz értem túl sok dolgot kb. tinikorom óta.

2018. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Én 27 éve nem tartom a kapcsolatot. Örülj h csak nem szól hozzád,enyém az öklével beszélt leginkább.. 18 leszel szépen lépjél le.
2018. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Korod???
2018. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert nem volt előtte jó apa példakép.

Mi lenne, ha beszélgetnél veke az érzéseidről, arról, amikor megbánt?

2018. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hat az apák már csak ilyenek.. én már 2 napja fekszek apam miatt a korhazba mert egy szívtelen kocs og és tönkre tette az életemet.. ide jutottam.. nagyon sajnállak teged!
2018. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!