Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek, ha gyermeketek...

Mit tennétek, ha gyermeketek még életetekben követelné az örökségét?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 15:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Közölném vele, hogy ha nem venné észre, még élek. És amíg élek, addig csak az én pénzem van, amit arra költök, amire akarok, mivel az enyém. Örökség csak akkor lesz belőle, ha meghaltam.
2018. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
32%
Milyen gyerekkora volt? Hogy nevelték? Több kérdésem nincs.
2018. febr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Kiröhögném.
2018. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%
Így első felindulásomból lehet elkölteném egy világ körüli útra. Hát ne akarja már hogy meghaljak. Ha sos pénzre lenne szüksége mondjuk lakhatashoz az más. De csalódnék magamban is és benne is. Ha szr szülő voltam, ne szeressen, de akkor ne is prostituálja magát azzal, hogy a pénzem meg kéne
2018. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
En masra iratnam inkabb! Nagyon undorito. Van egy aranyos neni ismerosunk, vele is elakarjak adatni a hazat, es otthonba tenni, a penzt meg kerik a kis "kedves" gyerekei.
2018. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

Elgondolkodnék mit rontottam el a nevelésénél. Ezután kifaggatnám mire kell neki a pénz.

Ha továbbra is a halálom útján akarná elérni a pénzszerzést, kiadnám az útját.

2018. febr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Közölném, hogy szó sem lehet róla. Nehogymár tőle kérjek majd pénzt az elfekvőre, kenyérre, mert nem azért dolgoztam, hogy vénségemre kiszolgáltatott legyek.
2018. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%
Életemben nincs olyan hogy örökség. Így én is kacagnék...
2018. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

MILYEN örökségét????


Amíg élek, addig CSAK az ÉN vagyonom/pénzem van, ÖRÖKSÉG nincs, majd akkor lesz, ha meghaltam.


Ha ilyennel állna elém, akkor igen hamar elküldeném máshová, hogy ne arra ácsingózzon, amit én kerestem. Mellesleg az az utolsó fillérig elköltöm, akkor sincs semmi köze hozzá.

2018. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%
Azért engem érdekelnének a körülmények is. Hiszen ahol jó a viszony, ott nem igen tudom elképzelni, hogy ilyen történjen. Ha meg mégis, akkor valószínűleg nagyon nagy bajban van a gyerek, szóval meg kellene próbálni segíteni neki. Ahol meg már teljesen el van mérgesedve a helyzet, ott nem tudom miért kell ilyeneken meglepődni.
2018. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!