Mit tegyek ha anyám ver?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap ver/ordibál velem,volt már hogy leköpött, megcibállta a hajamat. Apa meg azt mondja rá hogy:”Addig üthet es míg meg nem hal.”

7.es vagyok (13éves) 4-3as átlagom van.

Nem sok mindent kapok meg,már 1éves ruháimban járok anyámnak meg szinte minden nap van valami új cucca. Nekem kell takarítani minden nap a házban és nekem kell elvégezni a kinti munkákat is.

Van egy barátnője akinek a gyereke az én osztálytársam. Jobb tanuló és ezért is meg szokott verni. Hogyha annak a gyereknek jobb jegye van megcibal leköp stb. Ordibál velem. Egyszer kificamította a kis újjam azóta nem tudom mozgatni. A gyámügyhöz nem merek fordulni meg nem is tehetem mert mindig bezárnak a szobámba.

Szerintetek mit tegyek? Nem merek senkihez fordulni ez ügyben.



2018. febr. 14. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
Költözz el, ez nem normális, ne hagyd, hogy mások bántsanak.
2018. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Gyámugy,osztályfönök,igazgató?

Bár én időmben amikor az igazgatótól kértem segitséget,és látszott a verés nyoma,vállránditás volt csak h oldják meg otthon nem iskola ügy,nem keverdnek bele.. Most is hasonló sajnos,azért van ennyi bántalmazott gyerek..

2018. febr. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
#1 13 eves hova koltozzon? Amugy gyamugy elmeletileg azonnali hatallyal allamigondozasba tudna tenni . De nem tudom eldonteni mi lenne neked a jobb . Lehet bent sem lenne jobb eleted a sok gipsi lany kozott akik k***alkodni. Nyilvan ez attol is fugg hol lax es hova helyeznenek el.
2018. febr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Lehet nevelo szulot kellene keresned , talan az meg turhetobb de azokkal is vigyazni kell mert vannak olyan fajtak mint anyad..
2018. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
hívd fel a rendőrséget, bár 13 évesen azok se nagyon vesznek komolyan. iskola pszichológus, védőnő segíthet. osztályfőnök, nagy mama, papa? rokonok..
2018. febr. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Üsd már pofán.Kapna egyet le is esne az álla.

Viccet félretéve tényleg ne haggyad magad.Ez nem normális.Ne haggyad,hogy ez miatt mennyen tönkre az életed.

2018. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Add meg anyád elérhetőségét, majd én elmagyarázom neki a dolgokat. Felteszem neki azt a kérdést, hogy mi a büdös .. . -ért tette szét a lábát 13 évvel ezelőtt, ha így bánik a gyerekével!? Ez nem anya, ez egy állat! Utolsó patkány! Apád meg ott ahol van süllyedjen el, hogy ennyire primitív!
2018. febr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Előző ezek az Anyák akik a juttatásért teszik szét. Csok és társai ide vezetnek..
2018. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
7.válaszoló vagyok, elég szomorú, hogy az ilyen csak ezért szül, az olyan, akinek minden vágya egy baba és jól is bánna vele, annak meg nem lehet gyermeke. Szomorú, hogy itt tartunk!
2018. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid valószínûleg mentálisan problémásak, az Én szüleim is azok voltak. Ha tudsz csinálj bizonyítékot titokban, de arra ügyelj, hogy a szüleid ne tudjanak errôl az akciódról.. minél több szituációt meg tudsz örökíteni, annal hamarabb elkerülhetsz egy gondos családhoz, ahol nem érhet baj. (elég a hang is, nem feltetlen kell kepi megörökítés) Ne szégyeld ezt, primitív emberek nevelnek, sajnos a szülôket nem tudjuk megválogatni, de nem is kell hozzájuk kötôdni mindenáron, hisz a tettek számítanak.. A megörökített dolgokat vidd be a rendôrségre és mond el miken kell keresztül menned és hogy félsz.
2018. febr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!