Mit tegyek ha anyám ver?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap ver/ordibál velem,volt már hogy leköpött, megcibállta a hajamat. Apa meg azt mondja rá hogy:”Addig üthet es míg meg nem hal.”

7.es vagyok (13éves) 4-3as átlagom van.

Nem sok mindent kapok meg,már 1éves ruháimban járok anyámnak meg szinte minden nap van valami új cucca. Nekem kell takarítani minden nap a házban és nekem kell elvégezni a kinti munkákat is.

Van egy barátnője akinek a gyereke az én osztálytársam. Jobb tanuló és ezért is meg szokott verni. Hogyha annak a gyereknek jobb jegye van megcibal leköp stb. Ordibál velem. Egyszer kificamította a kis újjam azóta nem tudom mozgatni. A gyámügyhöz nem merek fordulni meg nem is tehetem mert mindig bezárnak a szobámba.

Szerintetek mit tegyek? Nem merek senkihez fordulni ez ügyben.



2018. febr. 14. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
9 Pontosan. Hugom meddő ,kbleprásként kezelik itthon a meddő nöket,dunába löhetők,a férjük is keressen termékenyt..Undorító,de persze a megélhetési Anyukák a császárok kit érdekel h bánik a gyerekkel. De ha én szülnék hugom helyett itthon az bűncselekmény,külföldön meg bevett segitseg a meddő nőknek h rokon is kihordhatja,a lombik babák meg életet se érdemelnének egyesek szerint,nagy kereszténység.. Álkereszténység.. Tavasszal családostul huzunk el innen..
2018. febr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló, 9-es vagyok. Én pld konkrétan magamból indultam ki, itt vagyok a húszas éveim elején és nem lehet babám, pedig nagyon szeretnénk a párommal, igaz még nem most, de mivel tudjuk, hogy nem eshetek teherbe... Lényegtelen, ezzel csak azt szeretném mondani, hogy nagyon sok ártatlan élet születik olyan családba, ahol eldobják maguktól, vagy nem is próbálnak szép életét biztosítani a saját gyereküknek!
2018. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem hiszem én ezt a történetet. Akit hamupipőkének tartanak rabszolgasorban, az nem internetezhet. "Mindig bezárnak a szobámba". És házhoz jön a házitanító, mi? Nem mer senkihez fordulni? Ugyan mi rossz történhetne vele a fordulástól?
2018. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Enyhén kamu a történet!
2018. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Képzeld én fordultam sok helyre semmi haszna nem volt,haza küldtek h köszi nem keveredünk bele.. Ennyit a fordulásról.. De ezt csak az fogja fel aki bántalmazó közegből jött,cukormázas Anyuci Apuci imád ,sőt alám tol mindent tipus sajnos nem érti..
2018. febr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Utolso, szegenykem.. inkabb ne nagyon valaszolgass, En is voltam hasonlo helyzetben, mint a kerdezo.. Sajnos Te az internet elerhetoseg vegett nem tudod elhinni a kerdezo tortenetet.. gondold at ezt, kacahni fogsz ha megerted. :)
2018. febr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A 13 nak es a 14 esnek akartam irni, nem neked kedves utolso.
2018. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
10%
Húzd fel a boxkesztyűt és mehet a harc!
2018. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2018. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!