Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Volt valaki hasonló helyzetben?

Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Párommal lakásra gyűjtünk, mert családot szeretnénk alapítani. Sajnos két átlag fizetésből nem tudunk annyit félretenni, hogy ezt önerőből megvalósítsuk a hiteltől félünk,így azon gondolkozunk pár évre kimegyünk külföldre hogy összegyűjtsük a szükséges tőkét, hogy hitel nélkül saját otthonunk legyen. Elmeséltük a tervünket a párom szüleinek akik nagyon kiakadtak ezen, hogy miért nem keresünk jobban fizető állást stb, miért hagyjuk itt Mo-t. Párom szülei tehetősek, de annyira nem hogy besegítsenek egy ingatlan megvásárlásában, így önerőből próbálnánk anyagilag fejlődni. Nagyon rosszul esik ez a hozzá állás és páromat így teljesen elbizonytalanítják a döntésben. Nem akarunk velük veszekedni se, de sajnos úgy tűnik nem lesz más megoldás. Nem értem miért próbálnak megakadályozni a célunk elérésében.
2018. febr. 16. 09:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Te felnőtt vagy,párod még nem annyira ha elbizonytalanítják a saját döntéseiben. Majd a gyerekbe is beleszólnak h lehet e?
2018. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem anyuci kedvence és már elvettem feleségül :D. Természetesen ki szokott állni értem, de jó a viszony a szüleivel és nem könnyű döntés. Én inkább őket nem értem miért nem támogatnak benne.
2018. febr. 16. 13:42
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük veszekedni, ez a ti döntésetek. Ők nyilván nem örülnek, hogy ritkábban fognak látni benneteket, meg talán attól is tartanak, hogy esetleg nem csak pár ev lesz belőle.
2018. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!