Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 16 és fél éves fiú 20 éves...

16 és fél éves fiú 20 éves lánnyal/nővel jár. Kiakadnátok a szülők helyében?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 04:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem hinném

Ha a lány normális a fiamhoz akkor az a 4 év mit se számít

2018. febr. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
97%
Egy kicsit furcsának találnám, de a mai világba "nem a kor számít"
2018. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. febr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem egy vészesen nagy korkülönbség.
2018. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Bár elgondolkodnék rajta h miért lett ennyire éretlen egy 20 éves lány....
2018. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Én is jártam 20 éves koromban 16 éves fiúval.
2018. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Egy 20 éves lány nem nő.
2018. febr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem fog soká tartani, viszont lehet, hogy a szexuális bevezetésbe talán jobb, mint két kezdő.
2018. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Annak kezelném a csajt ami: Nem barátnő, max szexpartner, mert 20 éves NŐ nem kezd olyannal aki nincs vele egy szellemi szinten - vagyis nem partnerek, max dugni járnak össze. Az apja valószínűleg megveregetné a gyerek vállát, hogy kis híján általános iskolás, de húsz éves csajt szopat.
2018. febr. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe nem szabad beleszólni és egyébként sincsen vele baj, ez nem olyan nagy korkülönbség. Ha jól megvannak együtt, akkor kár lenne ezt elrontani, hagyni kell őket és majd alakulnak a dolgok. Lehetséges, hogy még sokáig együtt lesznek, lehetséges, hogy egy-két hét és vége, senki nem tudhatja előre. Ők tudják, hogy hogyan érzik magukat, ha úgy érzik, hogy valami miatt nem működik, akkor majd ők szakítanak. Kívülállóként szerintem ebbe nem lehet belelátni.


Egyébként meg nem minden ember egyforma, mindenki más ütemben érik meg, komolyodik meg, nő fel stb., ezért nincsen mindenki egy szinten. Nem értem, hogy miért lenne az baj, ha valaki 20 évesen még nem olyan hu de nagyon felnőtt... Persze, vannak akik ennyi idősen már önállóak, külön élnek és dolgoznak, sőt akár már házasok vagy gyereket nevelnek. Ugyanakkor a többség nem ez a kategória, nekem konkrétan egy ilyen ismerősöm sincsen (max. olyan van, aki középiskolás korában teherbe esett és azóta szül, szül, szül, mert addig sem kell tanulni vagy dolgozni)....egy 20 éves lány még fiatal, tanul (sokszor középiskolás, vagy max. másodéves egyetemista) és mellette azért eljár dolgozgatni, hogy legyen egy kis pénze, és otthon él a szüleivel/kollégista/barátokkal bérel egy albérletet stb. Én 19 éves vagyok és ugyanazt tudom elmondani magamról, amit az előbb leírtam...abszolút nem vagyok önálló, se független, a szüleim tartanak el, tanulok és még egyáltalán nem jutnak eszembe olyanok, hogy mondjuk megtaláljam életem párját, akivel együtt halunk meg vagy házasság, gyerek meg aztán pláne nem....és egyébként az összes 20 év körüli barátnőm hasonló helyzetben van, hasonlóan gondolkozik

(persze, ez nem azt jelenti, hogy mindenki). Nekem is vannak fiatalabb barátaim, akikkel tök jól kijövünk és igazából nem is tudnék olyan dolgot mondani, ami hatalmas nagy különbség a két korosztály között és kizáró ok, leküzdhetetlen probléma.

2018. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!