Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? Velem van a...

Ez normális? Velem van a probléma vagy a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Idegesítenek a szüleim,hogy beleakarnak szólni az életembe és mindent tudni akarnak.Anyám kifejezetten idegesítő,egyfolytában üvöltözik velem apróságokért pl. miért nem fizettem be az ebédet stb,és mindig a 3 éves hugom a kistündér akire sose kell rászólni. Néha a barátaimmal iszok,de az csak havi 1 alkalom,már rengetegszer cigiztem is meg minden,öngyilkossági hajlamaim vannak,vagdosom magam,persze ezekről a szüleim nem tudnak. Anyám mindig azzal jön hogy miért utálok ennyire mindent,miért vagyok ennyire negatív meghogy miért nem vagyok olyan kis jókislány mint régen. Néha meg tök normális de az csak 1-2 óra hetente.

12/L



2018. febr. 18. 18:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%
Jézus! 12 évesen cigizel, vágod magad és iszol? Kifejtenéd, hogy miért csinálod ezeket?
2018. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

az 1-es válaszolóhoz:

eléggé érzékeny vagyok,meg a barátaim is hatással vannak rám+elegem van az állandó cseszegetésből,meg a suliból is

2018. febr. 18. 18:20
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Veled van a baj.
2018. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Veled van a baj.

Gondolom már rájöttél, hogy se a cigi se a pia se a vagdosás nem oldja meg a gondjaid.Ha nem akkor most mondom.

Fejezd be.

Kezdj el tanulni, segíteni anyukádnak, cseréld le a barátokat.

Hidd el ha változol minden változni fog körülötted.

2018. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4-eshez:

utolsó gondolatom lesz lecserélni a barátaimat,meg segíteni anyámnak,esetleg tanulni ott a puska 5,4-es tanuló vagyok minek?

2018. febr. 18. 18:30
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
5,4 az átlag? Az igen. Hogy sikerült? Még a kitűnőknek is "csak" 5,0. Ami a helyesírást illeti (nagybetű és írásjel hiánya), nem tudom, hogyan osztályoznak manapság, de még közepest se adnék rá.
2018. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6-oshoz:

5-ös,4-es így akartam érteni,amúgy meg egy elég erős gimibe járok humán tagozatra,szóval nem hiszem hoggy nem úgy osztályoznak ahogy kéne.

2018. febr. 18. 18:36
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy nem fizetted be az ebédet, nem apróság. Nem cigire és piára kapod a pénzt, semmi extra elvárás nincs abban, hogy ha megkapod a pénzt, fizesd is be. A húgodon még nincs ekkora felelősség, neked már ennyit produkálnod kéne, hogy befizesd az ebédet. Aztán a piával meg cigivel magaddal cseszel ki, visszamaradott (pl túl alacsony), beteges leszel. Valamint 12 éves vagy, kiskorú... még ha csak fiatalkorú lennél... a szüleid tartanak el, ők nevelnek, 100%- ban felelnek érted, teljes mértékben normális, hogy ennyi idősen beleszólnak az életedbe. Ha ezt nem tudod feldolgozni, keress fel egy pszichológust és beszélgess vele. A magát vagdosó és 12 évesen piás, dohányos barátaidat meg saját jól felfogott érdeked lenne lecserélni egy normális társaságra. Nekem voltak ilyen önvagdosós ismerőseim, most 25- 30 évesen a fejüket fogják, ha szóba kerül az az időszak, hogy mekkora gáz volt. Über gáz!
2018. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Hívd fel ezt a számot: 116-111

Ingyenesen hívható. Mondd el a problémáidat neki. Nem biztos, hogy elsőre fölveszik, mivel sokan hívják őket, de egy próbát megér.

2018. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ne panaszkodj a szüleidre. Ha én lennék az anyád, én már rég felpofoztalak volna a piálásért és cigizés miatt. Pedig ellenzem a verést, de te nagyon megérdemelnéd.
2018. febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!