Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Számomra furcsa módon kelti...

Számomra furcsa módon kelti az anyuka a fiát. Szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés
A 20 éves barátom ma meséli, hogy anyukája felkeltette ma, de oly módon, hogy ráfeküdt és elkezdte nyalogatni "aranyosan nem úúúgy ahogy gondolod" a fülét. Szerintem a nyalás attól még nyalás és kissé betegesnek tartom a dolgot ezt egy felnőtt férfinél és az 50 éves anyjánál. Ha az én anyukám keltene így, biztos lerugdosnám reflexből szegényemet. Csak számomra furcsa(és kissé undorító) ez az eset vagy ilyen rokoni viszonynál ez teljesen elfogadott?

2018. febr. 25. 12:30
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom úgy, hogy ne lenne közöm hozzá. Mármint

úgy értem, hogy persze nem szólhatok bele, hogy mit hogyan csináljanak, de attól még tarthatom furcsának és ezt miért ne fejthetném ki amikor van olyan szinten a kapcsolatunk? Ha részemről lenne hasonló, ő is elmondaná a véleményét ugyan úgy. Kitárgyalásnak sem nevezném amikor feltettem egy kérdést, puszta kíváncsiságból, hogy mégis mások egy ilyen dologról hogyan vélekednek, mivel ez teljesen anonim felület. Nem értelek, komolyan. Nem.

2018. febr. 25. 15:24
 22/25 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező itt ilyet nem szabad kérdezi,itt tök normális az ilyen, ahogy az unokatesok közti keverés is stb.
2018. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hehe most jót kacagtam. Akkor asszem rossz helyen vagyok :D én balga
2018. febr. 25. 15:27
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kedves mama előző életében kutya volt:D
2018. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ó, fúj!

Beteges.

2018. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!