Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem csúnyán az...

Összevesztem csúnyán az apámmal 1 héten belül költöznöm kell. Mit kell nézni egy albérletnél, mennyi a kaució meg ilyenek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Azt kell nézni, amire igényed van. Ha neked egy szoba megfelel, akkor nem kell 4 szobásat keresni. Bitorozott kell vagy sem, társbérlet vagy egyedul akarsz lenni. Kaució általában egy havi plusz albérleti díj, de ezh lehet dupla is,
2018. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem majd megbékél...Én régen kollégiumban éltem Pesten, és úgy alakult, hogy ki kellett költöznöm, és 1 hónap alatt kellett lakást keresnem...Szerencsém volt...Általában fontos szempont a kaució :) Nekem az atapasztalatom, hogy ne sokat filózz, mert minden albérletben van, ami negatív meg van, ami pozitív. Ha úgy áll a helyzet, a lényeg hogy legyen fedél a fejed felett, meg legyen víz bent, be lehessen vezetni az internetet, és el tudj jutni oda, ahol dolgozol, vagy tanulsz. Persze fontos, hogy ki tudd fizetni. Nem kell, hogy nagy legyen, egy kicsi lakásban , ha egyedül élsz, elvagy szépen...
2018. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Nem válaszolok privát üzenetre.

A kaució az albérleti összegével egyezik meg. Ha azt írja egy hónap kaució, akkor egyszer, ha kethabit kér akkor kétszer, plusz az adott havi díj. Tehát ha 50 ezer az albi, akkor az első esetben 100ezret fizetsz egyben, a második esetben 150ezret. J

Nézd a hirdetéseket, elég erthetoek

2018. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Azt kell nézni, amire PÉNZED van.


Igényeket elfelejtheted, ha nyomorogsz vagy hó végén nem marad enned.

Ha kell, társbérlet vagy szoba.

2018. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Tessek itt egy példa. Az albérleti díj 110 e, a kaució 220, ha kiveszed azg első alkalommal 330at fizetsz, plusz a közös költség és a rezsi. A második hónaptól 110, plusz rezsi plusz közös költség.

[link]

2018. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk az se mindegy, hogy hol élsz, bár nyilván Budapest
2018. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Adott esetben pár napot/hetet ki tudsz ismerösnél is húzni, vagy olcsó panzióban vagy idegenforgalmi szobában.


De alapesetben egy szoba böven elég másokkal közös lakásban, legalább is egy-két hónapra, közben tudsz keresni jobbat, ha nem felel meg.

2018. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szempontok, mennyi pénzed van és mennyit keresel havonta? Pl 120 ezres keresetnél kb 60-80 amit elvisz egy szoba, igaz marad is a zsebedben de ez a vegetációra elég. A kaja a nagy kiadás. Egy teljes lakás 80-120 ezer/hó tól indul és ebben még nincs a rezsi, de ennyiért ne gondolj luxusra.
2018. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a fő szempont az, hogy azonnal költözhető legyen, nem? Mennyi pénzed van havonta elbohóckodni albérletre + rezsire?
2018. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy még nagykorú, akkor inkább kérj bocsánatot az apádtól, mert sehol nem kapsz semmit, még egy szobát sem.

A többit meg már leírták előttem.

2018. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!