Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire van hatással a...

Mennyire van hatással a gyerekekre a szülők válása? Érdemesebb bent maradni egy rossz házasságban a közös gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 18:56
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem inkább váljanak el, minthogy 0-24 órában veszekedés, s feszültség legyen. Persze mind a kettő opció rossz, de inkább a válás. Ezt gondolom, saját tapasztalataim szerint.
2018. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Egyetértek utolsó!
2018. márc. 3. 19:18
 13/39 anonim ***** válasza:
86%

Nekem elváltak a szüleim és örültem neki, mert mindig veszekedtek, utána legalább nyugi volt.

Inkább az viseli meg jobban, ha rossz házasságban élnek. Sok olyan ismerősöm van, akiknek együtt maradtak a szüleik, és nálunk nem szűntek meg a veszekedések, minél nagyobbak lettek a gyerekek, annál jobban belefolytak ők is valamilyen szinten. És mindegyikük azt tanácsolta a szüleinek, hogy váljanak el. De mégsem váltak. Szóval szerintem a gyerekre való hivatkozás, csak egy kifogás arra, ha valaki nem akar, nem mer lépni.

2018. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
70%
Nézz szét itt az oldalon, van pár ilyen kérdés. Kilencven százalékban az a válasz hogy megkönnyebbülés volt a szülők válása, nem törés vagy trauma.
2018. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
Hozzátenném számomra is megkönnyebbülés volt mikor anyám elvált az alkesz apámtól. Utána akkor láttam az öregemet ha nagyon muszáj volt, boldog voltam ha nincs a közelemben.
2018. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
23%

#16

Persze miután anyuka jól apuka ellen hangolta a gyereket nyilván ezt mondja. Csak meg kéne nézni hogy milyen érzelmi nyomoroncok ezek az emberek.

2018. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell szűlni,normális életed lesz és 40 felett is jól fogsz kinézni.
2018. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%

Mindig elitélik aki kilép a szarból,ami a gyerek érdeke is. Ha a férfi szeretőt tart megteheti,hisz ő férfi, ha a férfi ha leszarja a gyereket, joga van hisz férfi,semmi dolga vele a spermán kivül,a nő dolga minden,és türjön kussolva, ha a nő el válik egy szar házasságból egy ri anc ha férfi lelép ő meg tökös legény..

Amásik talán védekezni kéne.. És nem feltétlen kell hézagtöltő kapcsolatokba szülni.

2018. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egészen kicsi koromtól a szívem legnagyobb vágya volt, hogy elváljanak, de juszt se váltak. Már 23 éves voltam, évek óta megszakítottam minden kapcsolatot az apámmal, mikor végre igen, és még akkor is nagy ünnepként éltem meg.
2018. márc. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
91%

Én 14 éves koromtól nem tudtam meggyőzni anyámat, hogy váljon. Szuper volt helyette inkább hallgatni a veszekedést.


A párom anyja se volt hajlandó elválni - lett belőle ordibálás, alkoholizmus, majd öngyilkossági kísérletek a párom 12 éves korától - elmondani se tudom mennyire megtörte. Bravó. Ez tényleg sokkal jobb volt; mintha mindenki élhette volna szépen a világát...

2018. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!