Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan engeszteljem ki anyukám...

Hogyan engeszteljem ki anyukámat miután szemrehányást tettem rá?

Figyelt kérdés
Az volt, hogy mondta hogy behozza a suliba az igazolásom. Nem hozta, én meg amint hazaértem, mondtam neki hogy koszi hogy behoztad. Mondta, hogy tőlem csak az elvárás megy felé. Teljesen megértem. Hülye voltam. Kérlek válaszoljatok. SOS!
2018. márc. 6. 14:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
Inkább neki kéne bocsánatot kérni, amiért nem vitte be.
2018. márc. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha megígérte és tényleg fontos lett volna ma, akkor miért kellene bocsánatot kérj?
2018. márc. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
37%
Mivel felmerült benned,hogy ki kellene engesztelned, gyanítom, hogy nem nagyon szoktál reagálni, ha kér tőled valamit, legfeljebb egy "mindjárt"- tal. Mert ha nem, akkor nincs különösebb okod "kiengesztelni", nem egy akkora horderejű dolog ez.
2018. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21%
A13-assal ertek egyet. Eselyes hogy a Kerdezo gyerek is sokszor igert, de nem teljesitett -az anya valaszabol vhogy ez kovetkezik....
2018. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, nem csak nem vitte be, hanem le sem igazolta a szülő a gyereknek a mulasztást. Emiatt hátrány érte az iskolában a gyereket, mert a szülői ígéretben bízva úgy nyilatkozott, hogy lesz igazolása. A szülő hozta nehéz helyzetbe a gyereket.

Ha úgy érzi a szülő, hogy más tekintetben sokat vár el a gyereke, akkor ezt beszéljék meg iskolai károk nélkül. Ha nem akarja kiadni az igazolást, ne ígérje meg.

2018. márc. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!