Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Véleményetek erről a kapcsolat...

Véleményetek erről a kapcsolatról, családról és hozzáállásról?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves kislány összejött egy 33 éves férfival,aki ráadásul a család egyik barátja.A szülők nem hogy tiltják a dolgot,hanem még támogatják is őket,és rohadtul nem zavarja őket,hogy a mellettük lévő szobában dug j@ meg a 15 éves lányukat egy akár apja korú férfi.

Mi a véleményetek erről az egészről? Szerintetek ez normális?


2018. márc. 10. 00:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
18%

15 évesen a mérnök, magyar szüleim azt sem engedték, hogy kettesben legyek egy szobában az akkor két évvel idősebb barátommal. :D

Nekem ez nagyon sántít.

2018. márc. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, nem megszokott, nem átlagos, de normális, ahogy írták már, nincs benne semmi törvénytelen. Magánvéleményem, hogy ezerszer inkább ilyen szülőket, mint az utóbbi válaszokban szereplőket...
2018. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
63%
Van aki huszon harminc évesen is lépcsőházba,kocsiba,parkba,hotelbe kényszerül a párjával mert a szülők ott is betegek,sőt betegebbek. Lehet savanyu a szölö.
2018. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
75%

12# +1


És had mutassak egy másik nézőpont.

+köhöm..+ Csak személyiség számít. Se kor se foglalkozás. Miért írtad le, hogy mit dolgoznak a szülei, és egy két válaszoló is.. "nekem mérnök volt egyik szülőm és annyira begyepesedett éleeltem megkeserítője volt, hogy kettesben sem lehettem azzal, akivel szerelmesek voltunk egymásba"

Nőjetek fel.

2018. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
21%
"Van aki huszon harminc évesen is lépcsőházba,kocsiba,parkba,hotelbe kényszerül a párjával mert a szülők ott is betegek,sőt betegebbek. Lehet savanyu a szölö." A húszon- harmincévesnek nem kellne az anyjáék nyakán élni meg odavinni a kúrópajtijait. Mindjárt nem szól bele senki kivel kefél.
2018. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
25%
Hú de le van pontozva az aki nem hajlandó ezt a hülye fikciót igaznak kezelni.
2018. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%
Ja nemrég volt egy kérdés ahol a már külön lakásban élő huszon éves lánynak abba is beleszóltak otthonról h délután át mehet e a másik városba.. Szánalmas
2018. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
12%
Ha igaz, akkor a csaj hibája. Nem kell hagyni. Ellenben ha a szülei házába visz idegeneket,abba hagy szóljanak már bele. végtére is az otthonukról van szó.
2018. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
93%
#18, szóljanak bele, de ugye a beleszólás =/= tiltás, ez utóbbit inkább a szülő helyzetével való visszaélésnek nevezném. A normális beleszólás az, hogy megegyeznek szabályokban, határokban.
2018. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
93%

Ha igaz, akkor a csaj hibája. Nem kell hagyni. Ellenben ha a szülei házába visz idegeneket,abba hagy szóljanak már bele. végtére is az otthonukról van szó.


4 éves kapcsolat nem idegen szerintem,de persze h titkolják a párjukat sokan és haza se viszik inkább még látogatatóba se,aztán a család picsog h a teso párja oda se szagol esküvő után se.. Ok és okozat..

2018. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!