Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 22 éves lányom egy tőle 21...

A 22 éves lányom egy tőle 21 évvel idősebb férfitől vár gyereket! Hogyan fogadjam el ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem...

Egy gyermekem van, egy felnőtt, 22 éves lány. Mindig mindent megadtam neki. Miután szakított a tőle 2 évvel idősebb párjával, összejött az egykori első szerelmével, akiről én úgy tudtam hogy csak barátok voltak. Miután kiderült hogy jóval több volt köztük, és megtudtam hogy 21 (!) évvel idősebb tőle, konkrétan lefagytam. De természetesen beletörődtem, hiszen amúgy sem tudok ezen változtatni...

Ma azonban bejelentette, hogy hamarosan nagymama leszek, mert kisbabát vár a tőle 21 évvel idősebb párjától!! Ezt sajnos nem tudom felfogni...

De tisztában vagyok vele, hogy beleszólnom sem lehet, hiszen nem egy 16 éves kamaszlányom van, akit elhurcolok nőgyógyászhoz abortuszra. Örülök neki hogy nagymama leszek, de azt képtelen vagyok elfogadni, hogy a "vejem" pár év híján velem egyidős...

Mit csináljak?? Hogyan fogadjam el ezt az egészet?


2018. febr. 13. 22:27
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezd meg tole hogy mikor koltoznek ossze a felnott parjaval?
2018. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ez szerelemnek tunik, nem a szokvanyoshirtelen fellangolasnak. En a helyedben nyitott lennek a valasztottjata es varnam az unokamat. Persze, h vannak letelyeid, de ezeket inkabb baratokkal oszd meg, ne a lanyoddal. Aztan, ha a viselkedeseddel nem marod el alanyod, sajat szemeddel lathatod, hogy mennek a dolgok, mar valos keped is lesz a ferfirol, nem csak prekoncepciod.
2018. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
74%

Ne törd ezen a fejed. A korkülönbség nem számít. Oda-vissza előfordul. Az egyik kolléganőm 13 évvel idősebb a férjénél, 10 éve élnek együtt harmóniában, szeretetben, közös gyerek is van.

A lányod és a férje szeretik egymást, boldogok. Jön az unokád, neked is sok boldogságot. Lehet, hogy sokkal nagyobb biztonságban van a lányod, mint egy nála két évvel idősebb fiúval lett volna.

2018. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
17%
Valószinü a párja melett is együtt voltak már,csak hát otthonra kelett egy alibi pasi,és most kukázta csorit aki v alibi v hézagtöltőpasi volt.. Ha 16 éves lenne elvinnéd abortuszra.. Lehet nem oknélkül vonzodik az idősebb férfiakhoz.. Volt normális apaképe? Amúgy is már elnézést de a mai huszon éves férfiak buliznak isznak,kefélnek összevissza,ebből áll az életük,amint macera vagy felelösség jön dobbantanak...
2018. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
59%
dúl a nagy szerelem
2018. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
75%

Ismered azt az embert?

Vagy fotókat láttál róla?

2018. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló: természetesen ismerem személyesen, többször volt nálunk. Szimpatikusnak szimpatikus is, csak nekem akkor is fura hogy unokám lesz tőle, a korkülönbség miatt.


Egyébként azt elfelejtettem írni hogy neki is első baba lesz. Munkája is van, tehát eltudják majd tartani a kicsit.


Én is próbálom magam azzal nyugtatni hogy mivel idősebb ezért komolyabb, és nem kell attól (annyira) tartanom hogy otthagyja a lányom és az unokám, mintha egy a lányommal egyidős fiútól fogant volna meg a baba.

2018. febr. 13. 23:03
 8/55 anonim ***** válasza:
78%
A lányod nyilván egy megbízható, megfontolt partnerre vágyott- ami a huszonéves korosztályról nem mondható el, tisztelet a kivételnek. Elhiszem hogy nagyon fura érzés hogy ennyi idős a lányod párja, de vigasztaljon a tudat hogy a lányod jó eséllyel nem csak anyagilag, de érzelmileg is stabil hátteret kap tőle.
2018. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
66%
Meddig boltak egyutt eloszor es most miota vannak ujra egyutt? Evek v csak 1-2 honap?
2018. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
78%
Egyik nagynéném és a férje között 20 év korkülönbség van, már 30 éve boldog házasok. :) Elhiszem, hogy nagyon furcsa most, de idővel biztosan megszokod és látod, hogy nem a koron múlik.
2018. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!