Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Idegkimerülésem van? Vagy...

Idegkimerülésem van? Vagy felesleges ezeket elmondani anyumnak?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon lehangoltnak érzem magam mindennaposan sírok nincsen jó kedvem a legkisebb gondon is képes vagyok órákig görcsölni. Évekkel ezelőtt kezdődött ez nálam mikor az exem megvert és megalázott illetve évekig zaklatott neten.Utána elhunyt hat szerettem egymás után.Utána pedig iskola bántalmazás miatt két hétre kórházba kerültem. Most van barátom de a folyamatos rossz kedvem veszekedések idéz elő és vele is romlik a kapcsolatom így emiatt is szarul érzem magam.Anyumnál halálos betegséget állapítottak meg ezért nem akarom a gondjaimmal terhelni a szüleimet. De úgy érzem már annyira nem bírom,hogy idegileg össze vagyok roppanva.Úgy érzem,hogy a sok gond miatt elfogyott az életerőm és nem látom az élet napos oldalát. Amikor kórházban voltam akkor kezelt depresszióval az orvos de nem hatott visszatértek a tűnteim kísérleteim már nincsenek csak nem múló lelki fájdalmat érzek szomorúságot. Anyum nagyjából tudja a dolgaimat viszont mivel nem szeretném őt terhelni nem mindenről tudd.Idegesség,folyamatos sírás rossz kedv,görcsölés kattogás a idegkimerülés lenne vagy ne foglalkozzak ezekkel a gondolatokkal és ne mondjam el neki?

2018. márc. 14. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amyukád súlyos beteg vagy megmondták neki, hogy gyógyíthatatlan? Apukáddal mi a helyzet? Nem tudod vele megbeszélni a gomdjaidat? Egyébként nem biztos, hogy rontasz anyukád állapotán. Ha otthon van, jár kel....tehát nem legyengült beteg...talán eltetelődik a figyelme a saját betegségéről ha a te bajoddal foglalkozhat. De ha nagyon rosszul van akkor inkább ne őt terheld. De azt elmondhatod neki nyugodtan mennyire szereted és aggódsz érte.
2018. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked most meditálnod kell. Vagy is egy kicsit végig gondolni a gondjaidat.

Ez amit ide leírtál már a kezdet, legalább tudod mik azok amik miatt ide kerültél.


Vagyél B vitamin komplexet, az segít egy kicsit a jobb kedvre derítésre. DE vedd elö a problémáidat.

Minden napra vagy hétre egyet.

Kezd hátulról.


Mi is volt az exel, mi az ami nagyon rossz volt. Ès mi az ami az eltelt idöben megváltozott, és miért is van most már sokkal de sokkal jobb életed nélküle...


Aztán járd végig a 6 elhunyt szeretted sírját vigyél rájuk virágot, és emlékezz minimum 5 dologra amiért szeretted öket.


Iskolai bántalmazás, itt is gondold vegig, hogy a bántalmázás óta milyen jó dolog történt veled, miért is jó, hogy ennek már vége...


Ès aztán jöhetnek a napi prblémák.

Gondold végig, hogy a mostani kapcsolatod tényleg neked való-e, tényleg vele akarsz-e lenni. Mi az amiért rossz és miért jó...


Ès akkor jön anyukád. Halálos beteg vagy is pár hónap múlva meghal, vagy nagyon beteg? Próbálj vele idöt tölteni és az ö bajait is meghallgatni...

2018. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
Tökéletesen leírtad a depresszió minden tünetét. Ezt pedig kezelni lehet. Tessék visszamenni az orvoshoz!! Amivel magadon segíthetsz az az, hogy sokat legyél a levegőn, érjen a nap, egyél egészséges ételeket, próbálj meg kicsit sportolni. A téged ért lelki bajok dédelgetése, folytonos rájuk gondolás csak ront a helyzeten. Tudom, mindenkinek a saját baja a legnagyobb, de hidd el, mindenki cipeli a maga keresztjét. Édesanyádat hagyd most békén, van neki elég baja, nehogy még miattad is aggódnia kelljen. Inkább legyen az a legfőbb célod, hogy most, a nehéz időkben mellette állsz, segíted őt, amiben csak tudod.
2018. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
Orvos bizony. Mihamarabb.
2018. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!