Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek 20 év felett megengedik...

Nektek 20 év felett megengedik, hogy barátod legyen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 22:59
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Rendszeresen voltak udvarloim 14 eves kortol de mindig betartottam a szabalyokat semmi szex csak ismerkedes talalkak kozos program.

Szuleim figyeltek es tanacsokat adtak de hagytak ismerkedni felfedezni a masik nemet.

19 evesen lett elso komoly udvarlom addig szuz voltam

O felesegul is vett

2018. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

Te jó ég,31 kérdés közül senkinek sem esik le,hogy ez esetleg egy kamu kérdés.Ennyire nem jön át az irónia?Egyértelműek a jelek:

-nincs bővebb leírás

-a kérdező nem válaszol

-a kérdés eleve abszurd

-magas pontszámok

Ha az lenne "Nektek 20 év alatt megengedik,hogy barátod legyen?",azt még megérteném,de ez egyértelműen egy kitalált kérdés.

2018. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
67%
Villám vagdalja meg az ilyen vallási fanatikus,elmebeteg szülőket.
2018. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Hát nem kamu, sajnos...

Alig engednek valahova.

2018. márc. 17. 15:12
 35/40 anonim ***** válasza:
Vallásosak. Azok ilyenek sajnos. :(
2018. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Pont annyira érdekelt volna véleményük 20év felett, mint alatt.
2018. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
84%

#32: Nem, egyáltalán nem ordít róla, hogy kamu. Túl sok mindent láttam már az életben, ennél SOKKAL durvább dolgok vannak.

Azonkívül nekem nem nagyon fáj más nyomora (legalábbis amíg nem beszél annyit magáról, hogy beindítsa a sajna nagyon fejlett empátiámat), tökmindegy, fiktív vagy sem, szeretek válaszolni s elmondani a véleményem.

2018. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

Tizenhat évesen lett először barátom, de eszembe se jutott, hogy engedélyt kérjek hozzá, csak mikor már elég komoly volt a dolog (mármint amennyire egy diákszerelem komoly... szóval hogy "hivatalosan" is egyértelmű volt, hogy összejöttünk, és hogy ez még egy ideig így is lesz), meg már láttam, hogy összenéznek a szüleim, mikor mondtam nekik, hogy Petivel itt voltunk, Petivel találkozom hétvégén, később jövök mert Petivel lógunk suli után, akkor megkérdeztem, meg szeretnék-e ismerni. Eszükbe se jutott letorkolni azért, mert szeretni mertem valakit. Megfelelően felvilágosítottak, ők egy tizenhat éves lánygyerekkel aggódhattak volna az elkapkodott szex miatt, de a te esetedben ez is nonszensz, aki azon kattog, hogy kúr-e a felnőtt lánya, az szerintem beteg.

23/L

2018. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

16 évesen voltam egy nyári táborban. Utána rá két-hárim hónapra elkapott egy hányásos vírus

Elvitt nőgyógyászhoz és pszichológushoz, mert azt hitte terhes vagyok...

2018. márc. 17. 22:08
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Tudom sablon válasz, de menekülj!
2018. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!