Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim azt mondják nekem,...

A szüleim azt mondják nekem, hogy milyen jó munkahely a Spar meg hogy milyen jól fizet, nem akarták hogy tovább tanuljak, el kellett mennem dolgozni. Milyen szülő az ilyen?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha kajára sem nagyon telik,akkor nem kellett volna egyáltalán gyereket vállalni. Pontosan. Millio kérdes ahol tesok sirnak h pihenni se tudnak mert egy szobában 3 nyomorognak. Van ám koton is..
2018. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem tudnak támogatni akkor járj suliba munka mellett.


Én nem is értem ezt a diplomamániát...vannak jól fizető szakmák....és a spaar-ban sem muszáj a pénztárban maradni, lehet tanulni fejlődni felljebblépni.


Vannak olyan élethelyzetek amikor a szülő nem tud támogatni.De ettől nem kell őket elásni ha eddig tisztességgel felneveltek.

2018. márc. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha olyan a diplomád kitörölted vele a segged, mert 130-ért gürizel (eü. szektor)


Egy jo! szaki ezerszer többet érm, kivált külföldön :)

Én is bánom hogy anno főiskolára mentem, mert a diplomámmal otthon is jo szrul kerestem, itt Svájcban meg nem lehet elismertetni :(

2018. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!