Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem fogja fel,...

Anyám miért nem fogja fel, hogy nem tudok vele meg hugommal menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Anyám megy a Kanári szigetekre a hugommal, de cseszeget közben, hogy menjek dolgozni.

Nem fogja fel, hogy egy gyárban egy egyszerű betanitott munkást aki egy hónapja nem dolgozik ott nem fognak elengedni csak úgy egy hét szabira, meg a próbaidő is kettő vagy három hónap.

Valamiért nehezen jut el az agyába, mit csináljak?


2018. márc. 20. 12:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
5-ös jól mondja, amikor jelentkezel munkára és kiválasztanak, mondd meg, hogy már egy előre befizetett nyaralásod van. Normális munkahely nem erőlködik ezen és elenged. Mi is vettünk (főleg a nyári hónapokban) fel így embereket, hogy ők tervezték már fél évvel előre a nyaralást.
2018. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
29%
Mai fiatalnnak miért a gyár a jövöképe?
2018. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

11 gyárban elnézik az ilyesmit? Eddig csak irodai munkát végeztem.

12 mondj egy munkahelyet, ahova nem kell se szakma, se érettségi. Nem tudsz, így marad a gyár legalább az érettségi megszerzéséig.

2018. márc. 20. 14:48
 14/30 anonim ***** válasza:
82%
menj a Mekibe, igaz az se jobb, de ha van érvényes diákigazolványod, akkor asszem egész jó a fizu.
2018. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

14 sajna nincs Meki a közelemben, és nyáron nem lesz diákom.

Jó lesz nekem a gyár, csak nyaralni nem tudok menni.

2018. márc. 20. 15:11
 16/30 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell ilyen negatívan hozzáállni?

Teljesen természetes, hogy valaki nyáron szabadságra megy.

Én dolgoztam nyári szünetben diákmunkát 2 hónapot, és akkor is elmehettem közben nyaralni. Senki nem akadt ki rajta.

Főleg, ha anyukád is ugyanott dolgozik. Akkor nyilván segítene ebben is.

2018. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
A diákigazolvány nyáron is érvényes.
2018. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%
Mar bocsanat, de tudtommal ez Magyarorszag, szoval ha anyad "elitista" a cegnel, akkor csokos vagy, nem egyszeru ketkezi munkas... protekciod van, nem kicsi. Ilyen esetekben altalaban szinte mindent szabad. Most mondjatok, hogy nem ez az igazsag... (nem savanyu a szolo, de tenyleg ez van)
2018. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
#18: Igen, ebben sok igazság van. Viszont, ha anyuka ilyen "elitista", akkor nem a gyerektől kellene elvárnia, hogy "újoncként" azzal kezdjen, hogy kér egy hét szabit. Ő alighanem, sokkal nagyobb eséllyel megoldhatná a dolgot. Ha meg nem, akkor mit vár a kezdő gyerekétől.
2018. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ez Magyarország,a gyári melo tovább örökitése.. Kár érte.. Prolik. :(
2018. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!