Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem fogja fel,...

Anyám miért nem fogja fel, hogy nem tudok vele meg hugommal menni nyaralni?

Figyelt kérdés

Anyám megy a Kanári szigetekre a hugommal, de cseszeget közben, hogy menjek dolgozni.

Nem fogja fel, hogy egy gyárban egy egyszerű betanitott munkást aki egy hónapja nem dolgozik ott nem fognak elengedni csak úgy egy hét szabira, meg a próbaidő is kettő vagy három hónap.

Valamiért nehezen jut el az agyába, mit csináljak?


2018. márc. 20. 12:30
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
20 légyszives mondj már egy munkahelyet amit egy évig tudok csinálni, 8 általánossal, az érettségi megszerzéséig.
2018. márc. 21. 17:51
 22/30 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat köszönöm szépen!
2018. márc. 21. 17:52
 23/30 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,h érettségid sincs,amugy meg érettségi megszerzéséig normális szülő támogat nem küld gyárba.. Ja de aki gyári szülő,mert ő se tanult,ott ne csodálkozzunk..
2018. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól álltok, hogy a Kanárira el tudtok menni...akkor anyud valami közép/vagy felső vezető a cégnél. Nemhogy sorra vagy szalagra nyomnam be a gyerekem, hanem egyből irodára igérvén, hogy közben munka mellett csinálja az érettségit.Vagy el sem küldeném melózni.Csinálja meg nappalin.Közben ha akar diákmunkázhat.Apát sehol nem írtál? Nem éltek együtt?
2018. márc. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

23 anyámnak két diplomája van, kitűnőre érettségizett egy tantárgy kivételével, úgyhogy nyugodtan hűtsd le magad.

24 nem vezető, csak más részlegen dolgozik, irodában (életében nem volt soron). Nem hiszem, hogy ott az irodában lenne munka nekem, pláne ilyen végzettséggel.

Nappalira nem akarok menni, mert mellette szeretnék nyelvet tanulni, nappali pedig jobban lehúz, mint a munka, és nem is szeretem annyira az irodai munkát.

2018. márc. 21. 18:59
 26/30 anonim ***** válasza:
Aha két diplomával,gyári irodában,meg kanári. Álmodj tovább királylány. :O Kamu..
2018. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

26 miért lenne kamu?

Igen, két diplomával dolgozik, nem rossz pénzért.

Jó nevű külföldi multiról van szó.

2018. márc. 21. 19:13
 28/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a meló utáni nyelvtanulás sokkal fárasztóbb, mintha mondjuk nappalin tanulnál és azután pl tanfolyamra mennél...Gondolom 2 vagy 3 müszak..dolgoztál már ott? Szakmát nem tanultàl? Vagy miért van csak 8 általánosod?Dolgoztam fél évet gyárban én is.. Talán az lenne a megoldás, hogy elkezdenél nyelvet tanulni már a tavasszal vagy a nyáron es szeptembertől állnál munkába...Nyaralni én tuti elmennék😊Sokunknak nincs ilyen lehetősége..Használd ki..Gurizhetsz még az életben eleget. 31N és a 26os
2018. márc. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A Tesco-ba is mehetsz, diákokat mindig keresnek.
2018. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29 Tescoba max kocsival tudnék menni, az csak érettségi után lesz.

Amúgy mégsem megyek dolgozni, lerakok előtte egy OKJt

2018. márc. 27. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!