Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért pontozzák le azokat,...

Miért pontozzák le azokat, akik nyiltan felvállalják h eljöttek otthonról és megélnek, és miért pontozzák le akik az alkohlista, erőszakos, lehuzó közeget hátra hagyták?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Itt a gyk-en mindenkit lepontoznak időnként, vannak erre specializálódott kommentelők. Ha segítesz az sem jó, ha gúnyolódsz az sem jó. Kit érdekel ?! Engem aztán nem. És mi lesz, mi van akkor, ha a százalékom 30 lesz xD
2018. márc. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Sokan ès ki tudja mièrt imàdnak lepontozni.

Ràjuk kell hagyni. Idiótàk.

Ha lenne olyan lehetősègük,hogy azèrt pontozzanak le mert a fehèr hàttèrre feketèvel írtàl,hidd el szívesen megtennèk.


De előre làtom,hogy az íràsom utàn lesznek itt nagyon okosak,akik nem így làtjàk.


Èn csak nevetek az ilyeneken,akik abban làtjàk örömüket,hogy lepontoznak. Tegyèk.

Ettől sem te sem èn nem leszünk kevesebbek.

2018. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem azt pontozzák le, aki elégedett az életével és büszke az elért eredményeire, önállóságára.


Akkor pontozzák le őket, ha az otthonélésben hívő, vagy beszorult embereket elkezdik oltogatni, megmondóemberkedni és kioktatni.


Tehát nem az önállóságot hanem az arroganciát pontozzák le.


Gondolom én.


A korrektül kommunikálót akár önálló akár nem, nem pontozzák le.

2018. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is a kommunikáció stílusa a lényeg (leggyakrabban). Amikor valakik a saját véleményüket megrendíthetetlen, általános igazságként kezelik és mindenki más idióta. Kötekedni kezdenek, kiosztani.

Én egyszer le mertem írni, hogy egyetem alatt is támogattak a szüleim, erre kaptam a dühöngő "élősködő" stb. véleményeket. De hát kinek ártottam azzal, hogy a szüleim megtehették ezt (kolit nem kaptam).


Te vagy az a 66-67%os, aki aki néha leírja ezt az esetet, hogy eljött otthonról? Mert az szerintem inkább dicséretre méltó.

2018. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én egy böröndel jöttem el,de vállaltam minden nehézséget,de mások piájáért egy napot nem dolgozok,főleg h probáltam segiteni is,h leszokjanak,de csak jol össze vertek h mit képzelek ők a szülők..
2018. márc. 21. 17:48
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Mostanában minden 10 kérdés, ugyanez. Engem is lepontoznak, pedig nem a devianciámról vagyok híres. Sztem csomónak van 5-6 fiókja, és nem is kommentelni, hanem csak lepontozni jönnek. Ne foglalkozz vele! Romlott a színvonal, ennyi.
2018. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
A "pontozásban", ne keress feltétlenül logikát. Mert az persze érthető, ha az arrogáns, kioktató, vagy gúnyolódó kommenteket "lehúzzák", de sokszor valóban úgy tűnik, hogy vannak, akik csak unalmukban csinálják.
2018. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Látom 3-ast lepontozták... Nevetséges, hogy van akiknek nem jön be a normalitás.
2018. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Mert alkoholista, erőszakos, lehúzók.
2018. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb egy mit csináltok hétvégén kérdésre az volt a válaszom, hogy túrázni mentem volna, de a rossz idő miatt nem lehet. De legalább kitakarítok otthon. Ez 0%-ot ért. :D
2018. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!