Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy nem vágyom általános iskolásokkal egy angliai buszos utazásra? Ezért miért vagyok önző?

Figyelt kérdés

Anyukám férjének a lánya menne ősszel az iskolájával, 7.-8. osztályosok mennek, ő akkor lesz 8.-os. Erősen túl van féltve, ezért csak úgy engedik el, ha megy vele egy felnőtt rokon is. Eddig úgy volt, hogy a nagymamája megy, de most volt kórházban másfél hétig, több kivizsgálás vár rá és nem vállalna be egy több, mint 20 órás buszozást, iskolásokkal. Ezért most engem győzködnek, hogy menjek...

Viszont semmi kedvem napokig egy buszon lenni, kevés hellyel, úgy, hogy azon is aludnánk egyszer. Kinőttem már ebből a mobile home-os szállásból, meg nem érzem azt, hogy ez mekkora buli lenne. 14-16 évesen még én is élveztem, kétszer is voltam ilyen Párizs-London úton, de ma már inkább megyek repülővel és kulturált szállodában foglalunk szobát.


Ráadásul a "mai gyerekektől" a falra mászok öt perc alatt, két hetet nem tudnék velük összezárva tölteni. Plusz nekem akkor már javában tanítás lesz az egyetemen, szemináriumokról 2-3 alkalommal lehet hiányozni. Ezért pedig nem akarom ellőni azonnal az összes hiányzásomat, már az elején.

Viszont anyáék nem értik meg/nem fogadják el ezt, és most az van, hogy én hogy lehetek ennyire önző és miért nem fogom fel úgy, mintha egy jó buli lenne... 21 éves vagyok, valahogy nem az a buli, ha 13-14 évesekkel utazgathatok...


2018. márc. 29. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Csak nem találnak mást erre. Mond meg nekik, hogy ennyire kell gardedám a mostohád lánya mellé, menjen vele az apja, vagy az anyja. Vegyenek ki ők szabadságot.
2018. márc. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
"Anyukám férjének a lánya." Haj, a régi szép idők, amikor ezt egyszerűen testvérnek lehetett hívni... A kérdésedre a válasz: értik ők, hogy neked nem buli, csak kellene egy kísérő.
2018. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

menj velük és tanítsd meg élni, vegyél nekik cigit, piát, robbanóscukrot, vegyél el pár szüzességet, többet a közelébe se engednek

Indul a móka busz!

2018. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt vagy,tanulnod kell,megmondod h nem mész és kész ,ilyen egyszerű. Nem más micsodájával kell verni a csalánt.
2018. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó szerinted akad majd a buszon olyan 7-8.-os aki még szűz?:-D KIs naiv:-D
2018. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Anyád imponálni akar az új palijának. Könnyű más farkával verni a csalánt.

Hivatkozz az egyetemre, akár hazugsággal is, hogy nem hiányozhatsz.

Még ilyet kitalálni!

2018. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Megmondod, hogy nem és pont. Vegyen ki szabadságot erre az anyja vagy az apja. Indoknak elég annyi, hogy nem tudsz 2 hetet hiányozni az egyetemről. Nem értik meg? Semmi probléma, nem csomagolsz össze és nem reagálsz többet a kérdésre.
2018. márc. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember vagy. Ha nem akarsz, nem mész. Kész.
2018. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

#2

Anyukám férjének a lánya nem feltétlenül a testvérem, még csak nem is vérségi rokon... Valszeg a férj előző kapcsolatából született gyerek. Nem kell mindjárt itt játszani a buta nyugdíjast.

2018. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen, semmi közünk nincs egymáshoz. Az meg, hogy "mostoha", szerintem elég csúnya szó...
2018. márc. 29. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!