Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mennyi pénzt adtok le...

Ti mennyi pénzt adtok le havonta a szüleiteknek?

Figyelt kérdés
21/N

2018. márc. 29. 22:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
92%
Nem irigyellek,szép családod van. :(
2018. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
92%
Albérlet?
2018. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
89%
ha csak egy szobat berelnek is, az is legalabb 40 lenne havonta rezsivel nagyon jo esetben, ami jo lenne nekem - a gond azzal van, hogy ket havi kauciot nem tudok megfizetni, mivel honap vegere szo szerint elfogy minden penzem
2018. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
97%
Semennyit
2018. márc. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
97%
Semennyit, pedig 25 elmúltam. De családi vállalkozás van és a szüleim nagyon nincsenek rászorulva.
2018. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
97%
50000
2018. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
90%

Miért adtok pénzt a szülőknek?

Rászorulnak? Elvárják, vagy nektek rakják félre? Vagy az általatok okozott költségeket fizetni?


Én sose adtam a szüleimnek, sőt úgy támogattak ahogy tudtak, mind a szüleim, mind anyósomék.


Most hogy szülő vagyok, az a célom, hogy mire felnő a kislányom egy lakást tudjak adni neki.

Őszintén remélem, hogy nem kerülök olyan helyzetbe, hogy neki kelljen engem támogatni...

2018. márc. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
85%
Semennyit. Dolgoznak és szerencsére jól keresnek, bőven ki tudnak belőle fizetni mindent. Valamint azt szeretnék, hogy nekünk minél könnyebb legyen. Én egyetemista vagyok, tanulok, ők tartanak el engem. Van nekem is valamennyi megspórolt pénzem, de azt nagyrészt magamra költöm pl. hobbi, szórakozás, drágább ruhák ilyesmi. Ők nem is kérnek tőlem semmit. A tesóm pedig már elköltözött (amíg nem kezdett el dolgozni az egyetem után, addig őt is eltartották), viszont egy időben ő is itthon lakott, mikor megszűnt a munkahelye és hazaköltözött, itt talált munkát a környéken. Ő 30 éves volt ekkor, be akart szállni a közösbe, de a szüleim nem engedték neki és egy forintot sem fogadtak el tőle.
2018. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
97%

Semennyit, azt mondták ha az elmúlt 18 évben megvoltak a pénzem nélkül most se abba fognak belehalni.

A kaján kívül (mármint amit otthon eszek, szóval ami nem munkahelyen ebéd vagy amit megkívánok csak úgy) mindent a fizetésemből veszek, ruha, tisztálkodó szerek, ha valami hirtelen nagyobb kiadás kell amit nem tudok fedezni és kérnem kell pénzt azt is visszaadom, azt mondták inkább tegyem félre hogy legyen megtakarításom, bármikor jól jöhet.

2018. márc. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
77%

Ámulok és bámulok.

Mihelyst munkahelyem volt,adnom kellett haza.Most,hogy már családom van,és anyósommal élünk,(a ház részben az övé) még ő is elvárná,hogy mi adjunk neki,nem pedig ő nekünk (hozzátenném jelképes összeget ad,97%ban mi fizetünk mindent...)

Bevallom kicsit mindig is irigy voltam azokra akiket feltétel nélkül vagy pusztán csak szeretetből támogatnak a szüleik.

2018. márc. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!