Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 17 éves...

Ti elengednétek a 17 éves fiatokat a barátnőjével a horvàt tengerpartra nyáron?

Figyelt kérdés
Kettesben mennének
2018. márc. 30. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%

Az okoska felismerte a kézírásodat.

:)

2018. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy engedném.
2018. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem értem azokat, akik azt írják, hogy ha 18 lenne akkor igen. Ha júniusban mennének, de júliusban lesz 18 éves, akkor annyival érettebb lesz vagy mi? (nem a szállás foglalás szempontjából, hanem vannak, akik csak az érettség miatt nem engedik). Akik 17 évesen is hülyegyerekként viselkednek, azok 18 évesen is úgy fognak valószínűleg.


Amúgy én épphogy betöltöttem a 18-at, mikor a párommal kimentünk vonattal (3 éve voltunk együtt akkor), horvátországba, majd kikompoztunk Brac-ra. Ott volt foglalva szállás, mindent felesben fizettünk, gyűjtöttünk már rá egy ideje. A szülők szó nélkül kiengedtek minket egy hétre, de persze ezt megelőzte már jónéhány kettesben való nyaralgatás is az országon belül, szóval tudták, hogy feltaláljuk magunkat.

2018. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%

13-as, nem de amíg 17 évesen SEMMIT nem tud csinálni, ha baj van, mert KISKORÚ, addig 18 évesen elintézhet akármit egyedül.


17 éves 364 naposan egy papírt nem írhat alá, ha kell, hiába veri a nyálát, mert NEM teljesen cselekvőképes.

17 évesen ha gázt csinál, vagy valamiért rendőrségre kerül - elég egy egyszerű kis hülye csíny, akkor ki sem engedik előzetesből, míg anya-apa érte nem megy.

2018. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%

Járom a világot, és mindenhol azt látom, hogy hátizsákos fiatalok lepik el a turistacélpontokat.

Ha valaki értelmes, az nem korhoz kötött.


Amúgy érdekes, hogy 14 évesen -a törvény szerint- már dughat, de -sokak szerint- 17 évesen még nem lépheti át a határt??!

Átgondolandó.

2018. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen,ellepik,de kevés a magyar,itt ugyanis babokocsiba tolnák a felnőttet is,nézd meg a külföldi magyar gyerekeket, vidám cserfes életképes,nézd meg itthon a 20 30 ast,némelyik 18 évesnek a buszra is engedélyt kell kérni.. Az én gyerekeim csere diákok is voltak,és egyik se tátott szájjal él a szoknyámon.
2018. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze, nem o lehet terhes... De gumit azert csomagolnek sokat...
2018. aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!