Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem gondoljátok, hogy apaként...

Nem gondoljátok, hogy apaként bunkóság és ritka tapintatlan dolog az, ha a lakásban cigizik, szellőztetés nélkül úgy, hogy kisebbek (14 év alattiak) is vannak a lakásban?

Figyelt kérdés
Rengetegszer vitatkoztam már apámmal, mert a lakásban cigizik, de nem képes megérteni, hogy undorító, amit művel, pláne úgy, hogy van erkélyünk.
2018. ápr. 1. 11:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
15%

Ez megint egy flesleges, provojatív kérxés. Szerintem nem vagy szefos, es tudod hogy müködik a kilincs az ablakon, nyisd ki Te, szellöztes ki Te.


Amelett, hogy meg van a véleményem az aoadrol, inkább megtartom magamnak, és nem okozok neked szellemi.kielégülést.!

2018. ápr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

De akár ettől a kommenttől is megkímélhettél volna bennünket, mert inkább szellemi kiégést okoz az a remek helyesírásod.

Szia.

2018. ápr. 1. 12:47
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
De, az úgy működik... ez van.
2018. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem így működik, hogy az ő lakása.


De, pontosan úgy működik. Attól hogy te a sajátodként kezeled a másét, még nem lesz a tiéd.

2018. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem bunkóság, hanem állat alatti színvonal. Még az is óvja a kicsinyét.

Rengeteg ilyen véglény van, akinek nem érték a gyerek.

Nem csinálhat azt amit akar, csak mert az ő háza. A gyerekei egészségét rongálja.

Sajnos ő egy nikotinfüggő drogos, akinek nem számítanak a gyerekei.

Próbálj behúzódni a szobádba, ott gyakran szellőztetni, az ajtódon valami kis szigetelést felragasztani.

Nem tudsz mit tenni, mert primitív ösztönlényként vegetál.

Nagyon sajnállak és az összes tehetetlen, kiszolgáltatott gyereket, akik szenvednek azok miatt, akik felelősök az egészségükért, boldogságukért.☹

2018. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%

Na látod, be is bizonyítottad, higy egy unatkozó kis tini vagy, akinek élete legnagyobb boldogsága, hogy a szüleit tiporja a neten....

Ne hisztizz, nyis ki azt a k...va ablakot, kóltözz el, es talád meg a megpldást. Gondolom felnöttnek gondolod magad, csak eppen úgy viselkedni nem tudsz!

Kerdésed jelentve, mert ennél gusztustalanabb provokació nincs a világon!

2018. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

fúha nem tetszik a kérdés, gyors jelentsük.

főleg, hogy nem is fogják törölni, mert semmi baj nincs a kérdéssel.

te agyatlan hulladék. keress egy jó erős kötelet aztán akaszd fel magad

2018. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Legjobb barátom cigizik, én meg asztmás vagyok

Na most mielőtt átmegyek, kiszellőztet.


És egyébként is csak a konyhájában cigizik, úgy alapvetően is. !!!!

2018. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
6%

Ha 17 éves testvér vagy, és zavar, hogy nem ehhez a státudsodhoz illő módon írunk, akkor taláb beszélj magyarul, fejezd ki magad normálisan, a helyzetet teljesen megvilágítva és nem lesz félreérthető a viszonyrendszer.

Akkor úgy válaszolok, szerintem nem én voltam az egyetlen, aki azt hitte, kisgyermekes apuka vagy. Valamiért félreérthetően fogalmaztál.....

2018. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen érthető volt a kérdés.

Felnőttként gondolkodik, aggódik a saját és kisebb tesója egészségéért.

Ellenben a 6bunkó "sajátháza" apukával6.

2018. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!