Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim nem kedvelik a...

A szuleim nem kedvelik a baratomat?

Figyelt kérdés

Mit lehet ilyen esetben tenni?A szuleim nem kedvelik a baratomat,mert regebbrol ismerik a szuleit es tudjak h 16-18 eves koraban sokat pialt,bulizott stb.Ahogy betoltotte a 18at elkezdett dolgozni es abbahagyta a pialast es mar csak nagyon ritkan megy el bulizni,gyujti a penzet sajat lakasra.

A szuleim azt mondtak h nem szolnak bele,de nem akarnak h egyutt legyunk es mindig feszult a hangulat,ha atjon hozzam.Nem aludhatunk egyutt se (ez nem lenne annyira zavaro,ha elfogadnak ot).

Szerintuk jobban erdemelnek,de igy mg senki se bant velem,mindig figyel ram,vigyaz ram es tenyleg torodik velem.

En 22 ,o 25


2018. ápr. 1. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
El kell fogadni ezt sajnos, hogy ha valakit nem kedvelsz főleg hogy ha az illető az egyik legfontosabb személynek az életedben a párja akkor nehéz jó pofával nézni. Annyit tehettek hogy próbálsz több programot szervezni velük közösen. Pl ebédeket stb hogy jobban megtudják ismerni.
2018. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
“nem aludhatunk egyutt se” jézusom :D nem tizenévesek vagytok könyörgöm
2018. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
En oszinten nagyon csalodtam a szuleimben,mert a szerint itelik el ot hogy mit csinalt ezelott 6 evvel es nem a szerint hogy o fenyleg boldogga tesz.Elotte nem volt egy csepp onbizalmam se,csunyanak,kovernek(habar csak 50 kilo vagyok),ertektelennek lattam magam.Ugy ereztem senki se szeret,aztan megjelent o es minden megvaltozott,vegre oszinte tudok mosolyogni es nevetni.Nem ertem,hogy miert teszik ezt,mikozben azt mondjak hogy csak azt akarjak,hogy en boldog legyek.
2018. ápr. 1. 21:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szüleidnek kell tetszenie, hanem neked! Ha neked ő kell, ne törődj velük!
2018. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen meg a szüleid mondják meg, hogy kivel alhatsz együtt?
2018. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22 vagy, épp itt az ideje elköltözni - főlg, ha abba is beleszólnak, kivel aludhatsz együtt.
2018. ápr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyetemen vagyok,nincs idom melozni igy nincs penzem elkoltozni :(
2018. ápr. 2. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
22 évesen nem engednek együtt aludni,30 felett se fognak nyugi. Gondolom vallásosak. :/ Sokan a szexet ágyhoz kötik,pedig lehet azt ágy nélkül nappal is. Gondolom ti is megoldjátok azért. :P Normális párkapcsolatban a kielégitő szexuális együtt lét alap dolog,ha a felek nem aszexuálisok. 18 felett az egészéges nemi élet alap szükséglet,főleg több éves kapcsolatban,nem csak nézni óhajtja egymást, két egészséges ember, nemtől függetlenül. A szex alap szükséglet,hogy az ember ne legyen egy dilipata.
2018. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem vallasosak,csak nekik en meg mindig egy kis artatlan lany vagyok.A testvere jo baratnom,igy van parszor amikor atmegyek a a "baratnomhoz" ,avagy o szokott fedezni minket.Minden megoldhato,meg akkor is ha epp nalam otthon nem.

Szerintem azert ijedtek meg mert az egyik rokonunk lanya nemreg szult 17 evesen (nem tervezett terhesseg)

2018. ápr. 3. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!