Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha lenne egy...

Ti mit tennétek ha lenne egy 25 éves fiatok akinek még soha nem volt barátnője? Mennyire zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Nem meleg csak annyira antiszociális hogy nem képes kapcsolatot létesíteni nőkkel, sőt barátkozni sem szeret senkivel. Mindenképp el akarnátok vinni orvoshoz vagy ráhagynátok hogy ő ilyen?? Mert ő nem akar se orvoshoz se pszihológushoz menni. Bele tudnátok törődni hogy ilyen fiatok van?? Pl mikor valaki kérdez róla hogy van e barátnője meg ilyesmik akkor szegyelnetek?? Vannak testvérei akiknek valószínűleg lesznek majd gyerekeik igy unokákról nem kell lemondani.

2018. ápr. 7. 17:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem tennék semmit, miért lenne itt bármi teendője a szülőnek ?? Az emberek nem egyformák és a többgyerekesek saját maguk is megtapasztalják, hogy a saját gyerekeik is rendkívül eltérőek, hiába származnak ugyanattól a szülőpártól. Nagyon sok családban előfordul, hogy a 2-3 vagy több gyerek közül az egyik magányosan, esetleg család nélkül, netán utód nélkül éli le az életét, én magam is több ilyen családot ismerek. De ez nem orvosi eset ! Érdekes módon az ilyen problémán kesergő szülők maguk miért nem mennek orvoshoz, hiszen a gyerekük csakis tőlük örökölhette azt a "rendellenességet", hogy 25 évesen egyedül éli az életét, nemdebár ?
2018. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen itt a lényeg, ha befitsz,önnálo döntés h vki prostit vesz igénybe szingliként v házasként,de ne apu meg anyu fizesse be mert szerintük nem jo h egydül él.. Az ugyan ugy erőszak,sőt megalázó is.
2018. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
92%

Öcsém 26 éves.

Egyszer volt barátnője 18 évesen pár hónapig.

Rájött,hogy ő soha nem akar senkivel sem kapcsolatban lenni.

Sőt barátok nélkül is megvan.


Szerintem,ha boldog így,akkor nem kell pszichológushoz mennie.

2018. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%

Ami kesik, nem mulik.

22 evesen volt egy "baratnom" kb 2 honapig, elotte senkim nem volt es utana pedig 3 evig senki.

25 voltam mikor megismerkedtem valakivel, aki ma mar a felesegem.

Szoval a fiad nem kesett le meg semmirol.


Egyik regi osztalytarsam sokat sirankozott facen hogy nincs baratnoje, most meg mar hazas es gyereke is szuletett :D

2018. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem 25 évesen (de 18 évesen is) az ő dolga, hogy van-e barátnője vagy nincs, akar-e vagy sem. Az ő magánélete a szerelmi és szexuális élete, ez nem a szülő dolga, különösen nem egy felnőtt esetében.

Ha te vagy az anyuka, ne piszkáld emiatt, mert az csak idegesítőbb lesz számára. Vannak kivételek, de ez változhat még. Valakinek már 12 éves korától folyamatosan van barátnője, valakinek meg csak 28 évesen lesz először.

2018. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
68%
Én nem vagyok még szülő. Ha azt látnám, hogy tényleg jól van így, nem érdekli, elvan, én nem vinném pszichológushoz (orvoshoz meg minek????). Nem szégyellném... ha vki emiatt b.tatná a gyerekemet, én állítanám le.
2018. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehet hogy csak neked nem mondja el, mert ilyen minden lében kanál vagy, és tart tőle hogy beleszólnál?
2018. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!