Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyáméknak ha itt...

Mit mondjak anyáméknak ha itt akar aludni az egyik barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés
Nem vagyunk együtt,még. De nagyon szemezgetünk egymással. Ma itt szeretne nálunk aludni. Én benne lennék csak nem zudom hogy mit mondjak a szüleimnek. A szüleim már abból problémáznak ha az egyik haverom akar nálam aludni.
2018. ápr. 7. 20:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%
fiúnak én se nagyon örülnék ha a fiammal aludna... lányt hozhatna akár kettőt is..
2018. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, na mi lett? :D
2018. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
78%

Jajj istenem, úgy utálom ezt...Két ellenkező nemű tini ne aludjon együtt, mert abból szex lesz. Két azonos nemű tini se aludjon együtt, mert abból is szex lesz, mert akkor meg tuti, hogy meleg/leszbi....Ti SOHA nem aludtatok együtt egy barátotokkal/barátnőtökkel sem? Ilyenkor mindig én érzem magam a hülyének, hogy biztos velem van a baj, mert mi csomószor aludtunk együtt a barátaimmal (fiúval és lánnyal egyaránt), mert ez tiniként tök jó volt és szerettük, filmeztünk, játszottunk, nasiztunk, beszélgettünk, hülyéskedtünk éjszakába nyúlóan. Volt, hogy kb. 10-en aludtunk egy szobában, ágyban, padlón..kb. lépni nem lehetett, de pont nem érdekel senkit, hogy nincsen elég hely vagy kényelmetlen, mert tök jól szórakoztunk. Soha egyszer sem volt belőle se szex, se petting, se semmi ilyesmi. Az ember tudja, hogy mit akar és nem állatok vagyunk, hogy öszöntből mindenre ráugrunk, ami mozog... Valamint a szüleink is mindig engedték, mert eszükbe sem jutott ilyesmi... Másrészt meg egyébként azt sem értem, hogy abban mégis hol lenne a baj, ha egy 17 éves fiú és egy vele egy idős lány esetleg többet érez egymás iránt és kipróbálnak ezt-azt? Ez miért baj?


Kérdező szerintem csak szimplán mond anyukádnak, hogy van ez a lány, akivel jóban vagytok és szeretnéd, ha egyszer nálatok aludna. Ezt másképp nem nagyon lehet....így legalább kiderül, hogy ő mit gondol stb. és meg tudjátok beszélni normálisan.

2018. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
85%
Ja. Itt az ideje feltenni a kérdést, hogy itt aludna, ugye mehet? Gondolom úgysem a te szobádban fog aludni. Ettől még sokmindenre jó ez a helyzet.
2018. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
28%

Talán előbb össze kellene jönnötök nem?? Ne szaladj a rúd elé!! A szüleid helyében hatrozottan nem engedném, hogy ott aludjon. Te is nem tudom mit képzeltél? Meghivod az előtt, hogy rákérdeztél volna a szüleidnél? Jó nagy balekot csináltál maadból előre is, mert tuti nem fognak belemenni, te pedig majd jól beégsz a csaj előtt, hogy áthivtad aztán meg nem alhat nálatok.


Bocs, de már előre nevetek rajtad :D :D :D

2018. ápr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy meg rosszul tetted fel a kérdést. Nem a lány akar ott aludni, te akarod hogy ott aludjon. ezt magad írtad. Szóval ne bújj már a csaj háta mögé...
2018. ápr. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
44%

26! Ó, ó, fiatal, ne irigyeljük már tőle a kis friss kagylóhusikát (phuntzee)

Hadd élvezze.

2018. ápr. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
51%

" Mit mondjak anyáméknak ha itt akar aludni az egyik barátnőm? 17/f "

miért több is van?

Mi van nincs hol aludni?

2018. ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
75%
Azért ez egy kicsit gyors lenne, nem? Szerintem először a szüleid kellett volna megkérdezni, és csak utána a lányt.
2018. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet.Révész Sanyit ezredesnek hívták,a több ezer skalpja

miatt.És akkor mi van?

2018. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!