Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednétek 16 éves lányotok...

Megengednétek 16 éves lányotoknak, hogy egy fiú barátjánál aludjon?

Figyelt kérdés

A kerdesemet egy ebben a rovatban latott kerdes ihlette. :D

Tegyuk fel: van egy 16 eves lanyotok. A lanynak van egy fiu baratja, de csakis barat, meghozza “legjobb”. Olyan 2 eve beszelnek mar egymassal, es a fiu megkerdezi a lanytol, hogy nincs-e kedve naluk aludni. A lanyotok megker titeket, es elmondja hogy csakis baratok a fiuval.

Szulokent mi lenne a velemenyetek errol? Engednetek vagy szo se lehetne rola?


2018. ápr. 8. 00:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Bmeg nektek nincsenek barátaitok és orrba szájba dugtok mindenkivel? Elképesztő komolyan mondom....Nekem voltak és vannak is ellenkező nemű barátaim és rendszeresen tanálkoz(t)unk. Mikor fiatalabbak voltunk, ilyen 13-16 éves korunk környékén, akkor rendszeresek voltak a pizsi partik, fiúkkal és lányokkal egyaránt. Ez tök jó szórakozás volt, mert hajnalig beszélgettünk, beszélgettünk, ettünk-ittunk, játszottunk és jól éreztük magunkat, mindig tök jó szórakozás volt. Szerettük. Többször előfordult, hogy kettesben voltunk, de olyan is volt, hogy csoportosan aludtunk egymásnál, egymás hegyén-hátán. A szüleink pedig mindig elengedtek minket, sosem tiltották meg. Egyrészt azért, mert nem volt ilyen beteg fantáziájuk, hogy ha tinik együtt alszanak, akkor abból törvényszerűen szex lesz...Másrészt pedig azért, mert normálisan neveltek és ismertek engem és többre tartottak annál, mint, hogy egy hülye ócska luvnyának nézzenek, aki akárkinek szétteszi a lábait...Számomra elképesztő, hogy vannak ilyen szülők komolyan mondom...
2018. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 16 éves lány normálisan fel van világosítva a dolgokról hogy mi mivel jár, rendesen felneveltem, tudom hogy rendesen tanul a képességeihez képest, tudom hogy meg lehet bízni benne. Persze azt a bizonyos fiú barátot is jó lenne ismerni, azért az is döntő dolog.
2018. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megengedném. :)
2018. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudnám mi lesz belőle. Ezert nem.
2018. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!