Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudom szeretni a...

Miért nem tudom szeretni a férjem gyerekét?

Figyelt kérdés
Van kettő fiam imádom őket. A férjemnek előző házasságából született egy fia. Elfogadtam, de semmit sem érzek iránra. Olyan mintha a szomszéd kisfiú jönne át játszani. Miért van ez?

2018. márc. 25. 19:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Csak arra vigyázz, hogy ez ne üljön ki az arcodra, amikor ott van nálatok. Ha nagyobb lesz, gondolom fog változni, mikor már felnőttként tudtok beszélgetni. De nyilván soha nem lesz egy szinten a két saját gyermekeddel. Mondom a lényeg, ne mutasd ki!
2018. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
86%

Ez így normális, hidd el, jól működsz.

(De azért készülj fel, jönni fognak csapatostól most a fújolók, hogy egy szemétkib*szottk-va mostoha vagy, de NE TÖRŐDJ VELE).

Ha elfogadod, és korrekt vagy vele, az már több, mint jó.

2018. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
27%

Én se szerettem eddig az exeim gyerekeit.ebben nincs semmi.mindig ment a feltekenykedés.

egyszer felállított a kiscsaj a moziban: Én szeretnék apa mellé ülni!!..na azt hittem elájulok.xd

2018. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim válasza:
82%

mert normális emberi aggyal rendelkezel. :) nem a te gyereked


ne is várd, hogy érezni fogsz iránta valamit.

Szeresd döntésből, cselekedetekkel. Ő is ember és nem tehet a "sorsáról"

2018. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
23%

3-as, de hát hogy lehetsz ilyen?

Szeretned kell!!! Punktum!!!!


IRÓNIA VOLT:)

2018. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:
Szeretetett nem lehet így érezni, hogy kell mert ő is ember. Sajnos nem úgy van nevelve mint a sajátjaim. Nem látják, hogy nem szeretem. Megpuszilgatni, ölelgetni nem tudnám. Nem tudom miért de nem.
2018. márc. 25. 20:01
 7/63 anonim válasza:
81%

pont ezt mondom. ne szeresd érzelemmel.

A szeretet nem egy érzés, az a kedvelés.

nem kell puszilgatnod és ölelgetned. nem a te gyereked. nem is várnám el hasonló helyzetben a nőmtől


"A szeretet hosszútűrő, kegyes; a szeretet nem irígykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel.

Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rójja fel a gonoszt,

Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal;

Mindent elfedez, mindent hiszen, mindent remél, mindent eltűr."


szeresd azért mert Ő is ember, és mert te felelősséged alatt van. :)

2018. márc. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Csak azért az furcsa , hogy a 2 saját szalad oda puszit adni én is adok neki ő meg áll. De én nem vagyok képes őt is úgy szeretni. Ezt a szeretetet amit a gyerekeim iránt érzek nem lehet leírni.
2018. márc. 25. 20:10
 9/63 anonim ***** válasza:
95%
Azzal hogy elfogadtad mar fenyevekkel jobb vagy mint azok a nok akik utaljak a gyereket a puszta letezeseert.
2018. márc. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Utálni nem utálom. De nem tudok eltűrni neki annyi mindent mint a gyerekeimnek és előbb besokalok.
2018. márc. 25. 20:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!