Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ellenzik a szuleim azt,...

Miert ellenzik a szuleim azt, hogy baratom legyen?

Figyelt kérdés
Augusztusba 17 leszek, eletemben nem volt meg baratom, a szuleim ellenzik hogy baratom legyen pedig nem vagyok valami visszafogott mindent szabad kiveve a bulizast meg, hogy baratom legyen. Mikor felhozzom a azt hogy lenne egy fiu akivel ossze akarok jonni anyu kozli hogy szoba se johet meg, hogy nekunk meg nem kellenek baratok ( ez alatt a pasira gondol) nem hozzhatok haza fiut, ha mondok neki valamit hogy van egy fiu es beszelgettunk vagy valami nem valaszol ugy csinal mintha nem is hallana meg, ha meg lokom neki hogy ossze jonnek vele vagy valami rogton azzal jon amit mar az elobb mondtam hogy nekunk nem kellenek csavok, nem bir indokot mondani hogy miert ne legyen, csak azt loki hogy mi nem xy baratnod vagyunk hogy baratod legyen, na szerintettek miert nem akarja?

2018. ápr. 11. 20:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

Biztosan félt és nem akarja, hogy esetlegesen rossz hatással legyen rád.

Nem ismerjük az édesanyádat, szóval nem tudjuk... lehet az ő első kapcsolata csalódás volt és ezért nem akarja.


Vele kell megbeszélned, itt csak tippek vannak.

2018. ápr. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

Anyukádnak valószínűleg nem volt sikere a pasiknál, ezért a frusztráltságát rád vetíti ki.

Tehát ha ő nem volt sikeres, akkor a lánya se legyen.

Ez csak egy feltevés.

2018. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért mondod el neki? Nem az ő dolga. Ha nem vihetsz haza fiút, akkor ne vigyél haza fiút, attól még lehet barátod. Anyád nem akar részt venni a szerelmi életedben.
2018. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy “ nem “nekünk” lesz barátunk meg esetleg valamikor férjünk, hanem nekem. “
2018. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Valószínüleg anyukád fél attól, nem akarja elfogadni, hogy egyszer felnő az ő pici lánya.
2018. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
88%
Járjatok és pont. Majd mész te a fiúhoz. A 18-at azért töltsd be előbb!
2018. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
46%

Egy másik feltevés, de ugye még csak 16 vagy, ergo van még 1-2 éved mondjuk az érettségiig- szerintem még bőven "gyerek" státuszban vagy és nem szeretnék, hogy fiúzással töltsd az időd, szerintem... de ezt se sértésnek ne vedd, se semminek a részemről ez csak abszolút feltételezés.

Nem mellesleg én is kiborulnék, ha lenne egy ennyi idős lányom és azon járna az esze, hogy kapcsolatot keressen hát nem örülnék neki :/ ... tudom milyen a tiniszerelem :D hát megkímélném tőle, érzelmi hullámvasút a tinikor is önmaga... ugye, még mondjuk egy szakítást képzelj el, 3 hétig bőgsz, letojod a sulit, esetleg érettségi alatti héten szakítotok elcseszted az életed konkrétan.

Szóval figyelj, szerintem féltenek, tudják, hogy milyen egy kapcsolat, mire érzelmileg érett leszel jobban felkészült lennél. De ez csak egy vélemény...

2018. ápr. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem teljesen normális, amit érzel. Semmi baj nincsen azzal, ha egy 16-17 éves szerelmes, érdeklik a fiúk stb., abszolút természetes. Anyukád gondolkodásával van a baj...nem is kicsi...Szerintem még próbálj vele beszélni, hátha haszál. Ne hagyd magad! Ha pedig úgy érzed, hogy semmi esély arra, hogy elfogadja ezt, akkor ne tájékoztasd őt ilyen részletesen, ne számolj be neki róla, hanem nyugodtan találkozz a fiúval.
2018. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

1.félt téged

2. ki akar téged sajátítani, birtokolni akar

3. szereti, élvezi, hogy hatalma van fölötted

4. nem akarja elfogadni, hogy lassan felnősz; neki még mindig az a pici lányka vagy, aki négykerekű biciklivel most tanul még kerékpározni, és babázik, meg a játékkonyhában főzőcskézik a plüssdelfinnek.

2018. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Igazabol felek is haza hozzni fiut mert ha haza hoznek direkt szegyenitene a fiu elott
2018. ápr. 11. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!