Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ellenzik a szuleim azt,...

Miert ellenzik a szuleim azt, hogy baratom legyen?

Figyelt kérdés
Augusztusba 17 leszek, eletemben nem volt meg baratom, a szuleim ellenzik hogy baratom legyen pedig nem vagyok valami visszafogott mindent szabad kiveve a bulizast meg, hogy baratom legyen. Mikor felhozzom a azt hogy lenne egy fiu akivel ossze akarok jonni anyu kozli hogy szoba se johet meg, hogy nekunk meg nem kellenek baratok ( ez alatt a pasira gondol) nem hozzhatok haza fiut, ha mondok neki valamit hogy van egy fiu es beszelgettunk vagy valami nem valaszol ugy csinal mintha nem is hallana meg, ha meg lokom neki hogy ossze jonnek vele vagy valami rogton azzal jon amit mar az elobb mondtam hogy nekunk nem kellenek csavok, nem bir indokot mondani hogy miert ne legyen, csak azt loki hogy mi nem xy baratnod vagyunk hogy baratod legyen, na szerintettek miert nem akarja?

2018. ápr. 11. 20:58
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Kiélem magamba bele tartozik a párkapcsolat is, de itt a bulizasra is gondolok nyilvan
2018. máj. 4. 23:31
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
Mitől leszel több a bulizással?
2018. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Az embernek kell buli, szorakozás is,egészséges szex stb,nem csak tanulás munka munka.. Kell buli,barátok,pihenés, mert frusztrált lesz és a környezetét fogja csesztetni,mint a sok középkoru anyuka.. Tudom mert Anyám is ilyen szorakozás barátság,párkapcsolat ellenes volt,sajnálom h neki magány volt a házzaságában is,de én nem ő vagyok,azt akarta h ezért másnak se legyen minimális feledülés se,egy kávéra beülni büncselekmény volt,v nevetni vmin,mert ő n em tudott semmin. Évi egyszer kétzszer mentem haza ez idő tájt.. Tudom nem kell semmi,tanulj ,melozz dögölj meg magányosan szüzen,vagy kényszer házasságban pisán fusztráltan klimaxosan verekedve. Mert ennyi a magyar elfogadott élet,bár annak aki van olyan hülye hogy ez megfelel,másokat ne huzzon bele.
2018. máj. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
15%

#23: Igen. De nem látod,hogy ez a lány dacol? Neki a buli minden (második) héten a bebaxást és a seg.grázást jelentené, na meg persze a részegen pasizást.

Ismerem ezt a fajtát, mihelyst kibújik a "szülői szorítás" alól, elkezd az addigival ellentétesen viselkedni, és próbál mindent görcsösen bepótolni, aminek az eredménye az lesz, amit leírtam.

A kiélés szó ezt jelenti. X időintervallumot belül mindent megtenni, amit szeretne, mert különnben "elkésik". Pedig a párkapcsolat sem X időintervallumba esik,hanem jobb esetben egész életen át tartó kapcsolatra talál(hat) rá az ember, itt pedig a kifogás, miszerint nincs idő, elvész. Bulizás? Láttam már 60 felettieket retropartykon, ez megint nem csak olyan tevékenység, amit fiatalon "ki kell élni", mert a csúnya felnőtt világban már nem lehet szórakozni.

De ne legyen igazan. Érdekelne a kérdező reakciója.

2018. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%
Ezért nem kell a szülőnek a msaholnap nagykoru gyereket a szobába zárni antiszociálissá tenni,mert utána megszökik és mindent bepotol egyszerre ami ki mmaradt,ezért van h sok 30as is meghibban manapság mert kimaradt az életükből a kiélés szakasz a szülőknek hála. Látom magam körül. Én megoldottam mert kiharcoltam a szabadságom,de sokan később teszik és rossz dolgokra veszi rá őket az h nem éltek meg dolgokat időben mint mások.
2018. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nyugodj le kedves 24 es nem azert mennek bulizni hogy ossze vissza razzam magam meg hogy itt is meg ott pasizgassak, hanem azert hogy kikapcsolodjak egy kicsit nem fogok befarsulni, ja es 60 eves meg nem bulizgatason fog jarni az eszema retro discoban
2018. máj. 8. 19:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!