Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ellenzik a szuleim azt,...

Miert ellenzik a szuleim azt, hogy baratom legyen?

Figyelt kérdés
Augusztusba 17 leszek, eletemben nem volt meg baratom, a szuleim ellenzik hogy baratom legyen pedig nem vagyok valami visszafogott mindent szabad kiveve a bulizast meg, hogy baratom legyen. Mikor felhozzom a azt hogy lenne egy fiu akivel ossze akarok jonni anyu kozli hogy szoba se johet meg, hogy nekunk meg nem kellenek baratok ( ez alatt a pasira gondol) nem hozzhatok haza fiut, ha mondok neki valamit hogy van egy fiu es beszelgettunk vagy valami nem valaszol ugy csinal mintha nem is hallana meg, ha meg lokom neki hogy ossze jonnek vele vagy valami rogton azzal jon amit mar az elobb mondtam hogy nekunk nem kellenek csavok, nem bir indokot mondani hogy miert ne legyen, csak azt loki hogy mi nem xy baratnod vagyunk hogy baratod legyen, na szerintettek miert nem akarja?

2018. ápr. 11. 20:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
68%
Anyukád egyedül álló?
2018. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem, apukkammal egyutt vannak
2018. ápr. 12. 10:54
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem, apukammal*
2018. ápr. 12. 10:55
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
"...nekünk nem kellenek barátok.", "...nekünk nem kellenek csávók." Nem egészen értem; kiknek?
2018. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb mondd neki azt, hogy igaza volt: rajöttél, hogy leszbikus vagy...
2018. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Arra erti hogy nekunk hogy nekem es neki mert mi habi egy csomagba vannak de amugy arra erti hogy a nyakara hozzok valakit akit onemfog birni vagy epp utalni fog ami elegvaloszinu mivel minden fiut utalt akit a novereim hazahozztakmeg evekkel ez elott, mar probaltam a leszbikusos dumat de leszarja
2018. ápr. 12. 17:05
 17/26 anonim válasza:
0%
Írtam, iskola. Még gyerek vagy, először nőj fel.
2018. ápr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
14-15 evesen meg gyerek voltam de most 16-17 evesen mar a tini koromat elem mikor pasizak ha nem most? Azert annyira nem erek ra 18 evesen gondolkodhatok az erettsegin meg a tovabb tanulason aztan var ram par ev egyetem es elhihetted kedves utolso nem 23 evesen akarom elkezdeni kielni magam!
2018. ápr. 15. 11:57
 19/26 anonim válasza:
77%

IGazából én m entem és csajoztam. Mit foglalkozol azzal hogy otthon mit szólnak? Ne mond el neki és kész, de neked meg legyen eszed és csak olyannal álj szóba akiben meg is lehet bízni (ne diszkóból egy részeges alakkal).

Tudjon valaki róla hol vagy merre vagy, legyen ellenőrizve hogy épségben maradtál!

2018. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
67%
#18: Annál,hogy "kiélni magam" ,gázabbat nem mondhat az ember. Párkapcsolat kialakítása nem egyenlő a "kiéléssel". Illetve a kettő nem ugyanaz.
2018. ápr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!