Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak én érzem ezt nem igazságo...

Csak én érzem ezt nem igazságosnak?

Figyelt kérdés

19 vagyok, van egy 17 éves testvérem. Én kb 2,5 éve dolgozom részmunkaidőben egy informatikai cégnél, általában otthon, mert webfejlesztésről van szó.

Havi 25-50 ezer között keresek, nyilván ez egy változó fizetésű munka.


Zsebpénzt nem kaptunk soha, a kaján kívül mindent magunknak kell vennünk, pedig jól élünk. (Ezért is kerestem valami munkát)

Amikor megszereztem ezt a munkát és lett minden hónapra egy kis "zsebpénzem" feltűnt hogy testvéremnek is. Pedig ő semmit nem dolgozik. Azt mondták nekem hogy ösztöndíjat kap, oké elhittem. Tegnap, tehát 2,5 év után kb kiderült hogy ez nagyon nem így van, anyám ad neki pénzt, mindig megkérdezte tőlem mennyit kerestem, és annak legalább a 80%-t. (Úgy derült ki hogy anyámnak segítenem kellett a netbankjában, és nyoma nem volt ennek az ösztöndíjnak)


Természetesen kiakadtam, meg mondtam hogy ez így nem fer. Anyám szerint igen, és pont ezért nem akarták elmondani. Mellesleg sokszor hozzámvágta már anyám hogy ő csak egy lányt akart, én minek vagyok, miért nem keresem meg apámat és élek vele. (Ezt akkor is mondta amikor kiderült.)


Jelenleg legszívesebben otthagynám a sulit, elmennék 8 órába dolgozni, és otthagynám anyámat éljenek boldogan nélkülem.


2018. ápr. 14. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid undorító férgek.

Én amint tehetném elköltöznék és többet vissza se néznék.

2018. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kovpet ***** válasza:
100%

Magaddal ne szúrj ki! Fejezd be előbb a sulit, ráérsz utána is elhúzni.

Megjegyzem, webfejlesztésért a 25-50/hó csak akkor elfogadható, ha nagyon keveset dolgozol érte, mondjuk heti 1 napot.

2018. ápr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Ne mondd meg neki, mennyit keresel.

Bár ezzel csak annyit tudsz elérni, hogy tesód ne kapjon ennyi pénzt, de attól még ő lesz a kiskedvenc :( Micsoda szülők vannak...

2018. ápr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem, ez így valóban nem igazságos, viszont anyád közlése után(mely szerint ő csak egy lányt akart, te minek vagy...), nem meglepő. Szerintem, gyűjtsd a pénzt, fejezd be a sulit és amint lehet, tiplizz.
2018. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!