Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudok anyukámmal...

Miért nem tudok anyukámmal beszélni tini dolgokról? 13/L

Figyelt kérdés
Mondtam neki a kozmetikust szortelenitest mindenre azt mondja hogy nem majd 18 evesen.Ő nem szőrtelenít ès undorító .Amúgy nagyon jo kapcsolatunk van alapvetően csak ezeket a baszelgeteseket egy nemmel meg tul fiatalvagy hozzaval lezarja.

2018. ápr. 15. 23:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Kénytelen leszel önállósítani magad. Vegyél magadnak borotvát vagy gyantát és dugd el, ha nem akarsz nem kell naturálba nyomnod.
2018. ápr. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Mert mi rossz van a szőrtelenítésben, ami +18-as? Én az első borotvámat titokban vettem, aztán évekig titokban szőrtelenítettem.
2018. ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Borotva

Gyanta

Spórolj, vegyél zsebpézből, nem kell róla tudnia

2018. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Abban igaza van, hogy túl fiatal vagy, de én nem 18, hanem 14 évnél húznám meg a határt. Kozmetikushoz, meg szőrtelenítésre akkor kell menni, amikor már nagyon látszik és zavaró. Melltartót, vagy betétet sem 18 évesen kezdenek használni. Szerintem fél-egy év múlva anyukád is mást fog mondani, csak most óv mindentől ennyire, míg kiskorú vagy. :)
2018. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%

Az én anyám nem volt egy beszélgetős típus és 40 évvel idősebb volt nálam.

Nem beszélgettünk tini dolgokról, ennyi. Ha kellett valami apróság, megvettem, az, hogy ő nem használ olyasmit, nem számít. Kozmetikus nem kötelező a szőrtelenítéshez.

2018. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Off: 4.hozzászóló! A 14. életévének betöltése után is kiskorú marad 18 éves koráig, just sayin'.
2018. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Mert mindig kialvatlan vagy, ha 13 évesen éjfélkor gyakorizol.
2018. ápr. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Mindegy, hogy 13 vagy 14 ha egyszer zavarja.

Ha titokban csinálod és csak picit is figyel rád észre fogja venni.

Próbálj vele beszélni.Nem nyígva hisztizve hanem komolyan.Mondd neki hogy beszéljen másokkal esetleg egy kozmetikussal, kérje a véleményét és akkor hátha rájön hogy butaság a tiltás.

2018. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert korlátolt. Az anyám sem szőrtelenített, de én már tiniként is, magamtól. Szertornáztam írtó gusztustalan lett volna, ha kikandikál a dresszből a szőr.

Nem kötelező a kozmetikus. Oldd meg otthon borotvával vagy krémmel.

2018. ápr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Írj
2018. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!