Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudok anyukámmal...

Miért nem tudok anyukámmal beszélni tini dolgokról? 13/L

Figyelt kérdés
Mondtam neki a kozmetikust szortelenitest mindenre azt mondja hogy nem majd 18 evesen.Ő nem szőrtelenít ès undorító .Amúgy nagyon jo kapcsolatunk van alapvetően csak ezeket a baszelgeteseket egy nemmel meg tul fiatalvagy hozzaval lezarja.

2018. ápr. 15. 23:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen szülőket sosem értem. Én már 11 évesen szőrtelenítettem, elmentem kozmetikushoz, semmi bajom nem lett.

Ha ilyen az anyukád, hogy nem érti meg és nem engedi, akkor kénytelen leszel a kezedbe venni az irányítást.

Bemész egy dm-be, rossmannba, veszel ilyen eldobható borotvát (azt hiszem ez a neve), nem zajos, fürdés közben leszőrtelenítesz. Még el is tudod dugni anyukád elől, ha akarod. Ha meglátja, már nem tud mit csinálni, de gondolom egyes helyeken úgysem veszi észre.

2018. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem sem örült anyukám amikor elkezdtem szőrteleníteni, én is kb 13-14 lehettem, mindig lecseszett hogy fekete sűrű szőr fog visszanőni a szőke helyett és jajj mit tettem..és majd megbánom,de nem baj, az én bajom lesz és majd meglátom. Szóval egy idő után már nem szólt érte. A szemöldökszedés jobban zavarta (főleg amikor szószerint 2 sor szemöldököm volt 8.ban) aztán inkább rávett még gimiben h tetováltassam ki.

Amikor "intim" helyen szőrtelenítettem azt el sem mondtam évekig,ez nem volt téma sosem.Alapvetően sosem beszéltem anyukámmal tinis témákról,szexről sem, valahogy 20-21éves koromban jutott el anyukám oda h már nem volt ciki neki erről dumálni, mondjuk addigra kérdésem nem volt már :D


Nekem a piercingekre reagált így,hogy majd 18 évesen, sőt,amíg nála lakom addig nem engedi . (az is lett titokban 17évesen,nyelvembe, asszem már 19 voltam amikor lebuktam vele,akkor nem volt már gond pedig otthon laktam még)

Nem azt mondom hogy lázadj be, mert az visszafelé is elsülhet.De mondjuk a borotválás kivétel szerintem,nem arról van szó hogy hupilila hajat akarsz meg arcodra tetoválást 13 évesen . Szerintem kezdd el borotválni. De egy jó tanács a szemöldöködet ne szedd nagyon vékonyra mert ebben igaza volt anyunak anno, nem nő vissza :DD

Mondd meg anyudnak hogy jól esne ha tudnátok többet dumcsizni csajos témákról.

2018. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
15%
17 éves vagyok és édesanyám borotválja az övét is meg az enyémet is.
2018. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Most meg nem annyira fontos mert nem hordok trikokat de ha majd melegebb lesz . Elobb akartam beszelni vele hogyha majd elerunk oda mar megcsinaljam es peldaul ne akkor szembesuljak azzal h nem csinalhatom. Mindenkinek ment a zoldpacsi.
2018. ápr. 20. 22:34
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
#13 Édesanyád borotválja a tiédet is? 🤔
2018. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia! A borotvát tartogasd a hónaljadra. Mondanám h gyűjts kozmetikusra de lenne vagy 4000 ft a kar meg lábgyanta. Magadat ne gyantázd mert nem tudod h hogy kell, és bajod eshet! Ha meg van havi 4-5 ezer ftod akkor menj el a kozmetikushoz es kerdezz az árakról. Ha nincs eleg penzed csak fele ennyi akkor lehet egy comb+ kar beleférhet az árba, teszem azt 3 ezer ft. Plusz bajusz szokitest is lehet kerni, vagy gyantat, kb egy ezres, vagy 500. Es a labszarad honaljad meg borotvalod. Dmben lidlben ahol akarsz vehetsz eldobhato borotvat csomagban.

Reewlem tudtam segiteni. :)

(Egy kozmetikus)

2018. máj. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
59%
16os vagyok. Kerlek a szemoldokod ne szedd magadnak, konyorgom, gusztustalanul szedik nemelyek a sajatjukat. 500 ft egy szedés.
2018. máj. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Az én lànyom 13 évesen kezdett szőrteleníteni,mivel zavarta.Támogattam,és segítettem neki!

Mond el Anyukádnak,h ezt más is csinálja,ettől te nem leszel rossz...de ez neked fontos,mert már ciki a szőr!Nem úgy van,mint régen,hogy mindenki naturál!

2018. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia. Az enyém is tiltotta. Titokban csináltam mire észre vete már mindegy volt :)
2018. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!