Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kérjem meg a szüleimet...

Hogy kérjem meg a szüleimet hogy vehessek magamnak játékok, úgy hogy ne legyek megbélyegezve?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elég gáz de kicsi koromban nagyon akartam ilyen monster highos babákat (egyszer láttam az egyik barátnőmnél, azóta :D )de mivel drágák voltak a boltban soha nem mertem kérni a szüleimtől, meg persze volt sok másik játékom is, de most az interneten találtam használtan és olcsón egy kissebb gyűjteményt, viszont paypal kéne az meg nekem nincs és mindenképpen be kéne ahhoz avatnom a a szüleimet hogy megvegyem.

Zsebpénzemből ki tudnám simán fizetni, csak anyukám mindig is olyan büszkén állította hogy érettebb vagyok a koromnál meg hogy nem érdekelnek a gyerekes cuccok és ha most 16 évesen kitalálom hogy ilyen kell nekem tuti le fog utána nézni meg visszatérő poén lessz hogy milyen gáz hogy babázni akartam... :(

Csak hát nagyon szeretném őket de nagyon szégyellem magam miatta és nem tudom hogy mondjam el nekik :/ Anyukám utálja a babákat és azzal én is tisztába vagyok hogy nem szépek és nem is hasznosak... de azért mégis szeretném őket :/

Főleg hogy ilyen olcsón úgysem találok mégegyszer és mindig is tervem volt hogy ha felnövök akkor szerzek belőlük párat. Mivel meg jó gyerek típus vagyok, az sincs hogy örülnének hogy nem mégnagyobb hülyeségre költöm a pénzt :')


2018. ápr. 20. 21:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es:

Még ezzel a "wannabe punk" dologgal sincs baj 14 fölött. Csak tudjak röla, és vigyázzon magára. Ebben a korban lázad az ember, feszegeti a saját és szülei határait. Lehet nem lennék a legboldogabb, higy "züllik", de inkább merje elmondani, tudjam hogy hol van, hol volt, a cigit úgyse tudja előttem eltitkoni, mert még saját magamon is érzem a cigit, nem hogy máson. És amúgy is, mi jogon ítélkeznék felette, amikir ugyanezt csináltam én is? 16-17 évesen kezdtem jobban eljárkálni, diszkó, pia, cigi. De droghoz sose nyúltam, nem kellett. Így max tanácsot adhatok neki, hogy a züllést hogy csinálja okosan. Aztán majd kinövi, és rájön, mint én és s, hogy "megvolt, jó volt, ennyi volt", és nem csapádosan, otthon hagyott, nagyszülőnek lepasszolt gyerekkel fog menni 30+osan csajos estére, vagy szétcuccoltatni magát a diszkó budijában huszonpáréves srácokkal, mert ő még élni akar. Meg nem tudom számolni háby olyan ismerősöm van, akit fiatalon szigorúan fogtak, "nem mész sehova gyerekem, maradsz a szobádban, az a dolgod, hogy tanulj", és most, 30 fölött családosan pótolják azt, ami kiesett. Nekem megvolt. Elmentem otthonról, mondtam anyáméknak, majd valamikor jövök, teló van nálam, csákány. Eleinte volt belőle szájhúzás, de balhé nem, aztán már csak annyi, hogy azért csak annyira üssem szét magam, hogy megtaláljam a kulcslyukat, és ne essek orra az előszobában. És itt vagyok, lenyugodva, megvolt szinte minden, amit akartam (már csak az Északi fény megnézése és egy Lotus Omega kipróbálása, esetleg megvétele hiányzik a bakancslistáról). Ennyi.

2018. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!