Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek megértették a szüleitek...

Nektek megértették a szüleitek, hogy nem akartok falusi földműves lenni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 12:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
86%
"Nem neked való az hogy tudod mit eszel, meg a tiszta levegő, a madárcsicsergés. " XDDD Istenem, ez a ködös romantika. Amikor szomszéd bá okosba megoldotta a permetezést valami sufni csodavegyszerrel és az egész család kórházba került. Tiszta levegő, ja szomszéd gumit égetett az udvaron és a disznóól szaga az egész utcán terjengett.
2018. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a mai napig nem fogja fel az apám, hogyha belegebed se leszek atomfizikus vagy jogászprofesszor. Meg nem megyek férjhez valami szerencsétlenhez, csak mert szerinte azt úgy szokás (persze szüljek is átlag 2,7 gyereket. na persze) Másik dimenzió, de ugyanaz a probléma: Úgy veszik hogy szültek annó egy befektetést, ami most hogy felnőtt majd jól kamatozik nekik. Csak az a baj, hogy nem befektetést, hanem egy darab önálló embert szültek, nem robotot vagy ilyesmit. Nem fogják megérteni. (na jó, talán harminc év múlva. remélem.) Lépj le. (Ha lenne más megoldás, én mondanám, de nincs.)
2018. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

32-es!

Én világ életemben jogász szerettem volna lenni, de nem engedték, meg anyagilag se tehetjük meg. Azt meg már gimiben kikötötték, hogy Pestre nem mehetek el.


A normis válaszokat köszönöm.

2018. ápr. 21. 16:08
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2018. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
76%
Az engem is érdekelné, hogy mennyi idős vagy!
2018. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
64%
*érdekelne
2018. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
75%
Olyan nincs hogy nem mehetsz el... Önálló ember vagy, talán már felnőtt. Oda mész ahova akarsz. Hol élnek a szüleid? 1890-ben?
2018. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
94%

Nalunk a nagyszulok sajat celra muveltek foldet, de a szuleim mar annyira nem szeretnek ezzel foglalkozni ugyhogy nem is kerdeztek hogy en akarom e a kertet csinalni :D

Raadasul kulfoldre koltoztem, itt a felesegem se olyan csaladbol szarmazik. Anyukajanak egy kis konyhakertje van de a mamamehoz kepes rohelyesen kicsi.


Ha szuleim foldmuvesek lennenek amibol jol meg is elnek akkor inkabb csinalnam azt minthogy egy cegnel robotoljak. Vannak foldmuvesek akiknek uj hazuk van, tobb auto, telen nyaralni mennek, stb tehat nem olyan rossz elet az.

2018. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Azokkal egyetértek, akik azt írták, hogy aki falun él, az nem feltétlenül földműves... de azért az nagyon durva, hogy a kedves szülők, már a "jövendőbelijét" is kiválasztották.
2018. ápr. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező! Azt azért megírhatnád, hogy hány éves vagy, van- e valamilyen végzettséged amivel "elindulhatnál" otthonról, vagy teljesen kilátástalan a helyzet?
2018. ápr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!