Miért van mindig ez?

Figyelt kérdés

Ha valahova elszeretnék menni akkor mindig úgy időzítenek a szüleim és testvérem, hogy én ne tudjak elmenni.

Ma is szülinapra vagyok hivatalos, de a drága édesanyám elintézte ezt is. 9kor kezdődik de nekem már 11re itthon kell lenni,1óra oda,vissza az út, meg se éri,hogy elmenjek. Se barátom nem lehet se senkim. Már nagyon unom, hogy 16 éves vagyok és olyan korlátok között élek mint egy 5. osztályos. Ha kiszempillaspirálozom magam akkor egyből mit képzelek magamról stb stb. Ha 10 percet kések egyből megy a lecseszes. Egy börtön az eddigi életem. Mit tudnék tenni?

16L


2018. ápr. 21. 19:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt,hogy beszéljem meg velük azt is lehetetlen. Mert meg sem hallgatnak
2018. ápr. 21. 19:07
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Vársz két évet,diákmunkázol,gyüjtesz,tanulsz, és lelépsz.
2018. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nyáron megyek dolgozni. 18-at betöltöm leléptem Magyarországról.
2018. ápr. 21. 19:10
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Na, hát akkor ott a megoldás, viszontlátásra. Az ilyen bigott diktátor szülőkkel nem lehet mit kezdeni, nem halllgatnak szép szóra, nem lehet őket meggyőzni. Mindig ők az okosabbak, a tapasztaltabbak, a tökéletesek.
2018. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Vallásosak?
2018. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hugom 16, valahogy ugy jon ki mindig a lepes, hogy esti szulinapozas, esti bulikaba valahogy mindig van valami egetvero program. :)

Ha 18.00beszeltunk akkor 18.00kor kesz kell lennie egy 3.vilaghaborura, teljes menetfelszerelesben.

Smink.. Ebbol engednem kellett hisz o mar nagylany ugye.. Tehat sajat penzbol, es latni sem akarom a furdoben (van nehany kilogramm egyszer hasznalt cucc ha valakit erdekel).

2018. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%

Velem ugyanez a helyzet

Azzal a kulonbseggel, hogy en 18 vagyok

2018. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mostmeg anyám kinyogte,hogy amugy elemhettem volna 1 óráig. Hat mondom koszi anya
2018. ápr. 21. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
"Azt meg, hogy beszéljem meg velük, azt is lehetetlen. Mert meg sem hallgatnak." Hát, akkor sok más dolgot tényleg nem tehetsz, mint "kihúzod" még 2 évig, aztán hablehetőség adódik, tiplizel.
2018. ápr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!