Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hosszú 4-5 hónapja végre...

Hosszú 4-5 hónapja végre meglátogattam apámat, de csak a telefonozás megy, sürgős, milyen programokat javasoltok egy szegény csaldban apa-fia kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat

2018. ápr. 22. 06:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én egy barátnőmmel jártam ezt végig,hivtam sétálni,meleg van hideg van,fáj a lába,utána meg látom ám galoppozik a boltba,hagyjuk. Hivtam strandra, moziba,bulizni velünk,semmi,csak kifogás volt mindig. Irjak neki telon,basszus egy helyen lakunk ne már h virtuálisan lehessen csak érintkezni,aztán egyszer csak nem hivtam többet sehova,meg lettem nélküle,van más is,nem csak egy embernek kell pitizni h rád tojjon érte.. Ami nem megy nem kell eröltetni. És ne hisztizz,és ne erőltess olyan kapcsolatot ami nem is létezik,csak a te fejedben vágyaidban. :(
2018. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!