Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa jogosan üvöltözött velem?

Apa jogosan üvöltözött velem?

Figyelt kérdés
Tegnap megbüntettek a buszon, mert az útviszony igazoló lapom nem egyezett a bérlettel. (Barátom lakhelyére vettem bérletet, mert 500ft-al drágább, így nem kell mindig jegyet vennem, ha megyek hozzá és elég sokat járok) és nincs lehetőségem bemutatásra se, mivel a diákomon a saját lakhelyem szerepel. Sajnos én ezt nem tudtam, ha tudtam volna, nem így veszem a bérletet. 8000ftot így ki kell fizetnem. Mikor apának elmondtam, nagyon elkezdett ordibálni, mindent mondott rám. Tudom, hogy 8000ft 8000ft, még pár hónappal ezelőtt kaptam szüleimtől szülinapi pénzt, ami fedezné ezt az összeget. Mikor mondtam, hogy kifizetem, apa még jobban ordibálni kezdett, hogy abból amit ő adott abból akarom stb. Hozzám se szól tegnap óta. Anyukám is össze veszett vele, szólt neki, hogy mégis hogy beszél velem. Tudom figyelmetlen voltam és tájékozatlan, de megtanultam, hogy ez a szabály. Tényleg akkora bűn ez, hogy így leordítsanak? Ti is nagyon megszidnátok a gyereketeket ha ilyen lenne?
2018. ápr. 26. 06:07
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
40%
Az jogos, ha megszid a figyelmetlenséged miatt, de üvöltözni felesleges és értelmetlen is, hiszen attól a bírság még marad.
2018. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!