Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki hogy mondta el a terhesség...

Ki hogy mondta el a terhesség hírét a szüleinek? Tudnátok aranyos ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz.

Nem tervezett terhesség, szóval tényleg maximálisan meglepetés lesz a családunk számára.


Szeretjük a felhajtást, nagyobb volumenű dolgokat, úgyhogy nem egy kávé mellett szeretnénk bejelenteni, hogy szülők leszünk. Ezért érdekelne, hogy akik szintén valamilyen aranyos módon jelentették be, azok hogyan tették?


2018. ápr. 28. 10:23
1 2
 11/14 anonim válasza:
Anyák napján szerintem is jó ötlet. Mennyi idősek vagytok?
2018. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%

Vigyetek anyák napjára két virágot. Az egyikbe legyen "Anyának!",a másikban "Nagymamának!" táblácska.

Vagy csináltass képkeretet "Boldog anyáknapját nagymama!" felirattal és tegyél bele egy UH képet,vagy egy szép lapot,hogy "Novemberben érkezem!"

Nem biztos,hogy rögtön le fog esni nekik :)

2018. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

"Nem jött meg,valószínűleg terhes vagyok "

Pontosan ezt mondtam anyámnak,mondjuk én dolgoztam,nem volt időm cuki meglepetéseken agyalni.

2018. ápr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Egyetemre járok, dolgozom, mellette karitatív munkát is igyekszem végezni. De ezek mellett fontosnak tartom azt is, hogy legyen időm magamra, a családomra is.

Ráadásul nem 24/7 kell szerencsére a munkámmal törődnöm, 4 napos ünnep van, ilyenkor azért csak lazíthat az ember. :)


Én 22 éves vagyok, a párom 29.

2018. ápr. 28. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!