Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helyesen cselekszik egy ilyen...

Helyesen cselekszik egy ilyen anya?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi, hogy az anya diplomás, a gyerek (21) egyetemre jár, de ott szeretné hagyni, mert más tervei vannak. Az anya ezt nem fogadja el, ha a gyerek ott hagyja az egyetemet, el kell költöznie otthonról az édesapjához. Helyesen cselekszik?

2018. máj. 1. 14:22
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nos, miután 21 éves vagy, nekem egyértelmű volt, hogy 18 évesen erettsegiztel és azóta egyetemista vagy. Ezek szerint nem. Mivel töltötted a másik két évet ?
2018. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
5 eves kozepiskolaba jartam, ott meg szereztem egy szakmat. 19 eves voltam, amikor erettsegiztem.
2018. máj. 2. 13:12
 33/37 anonim ***** válasza:
85%
Na, akkor ha szakmád van, egyetemre meg nem akarsz járni, akkor menj el dolgozni. Abból fenn tudsz tartani egy albérletet és a probléma meg is van oldva. Anyádnak joga van feltételekhez szabnia, hogy ott lakhatsz e nagykorúan
2018. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Ebben a helyzetben, ha nem mondana azt, hogy el kell menni, akkor is a koltozest tartanam a legjobb megoldasnak, itt csak azzal van a baj, hogy egyrol a kettore nem megy, egy kis idobe telik osszeszedni az alberletre valot, kaucio stb. Hiaba talalok munkat magamnak, ha maris mennem kell.
2018. máj. 2. 13:33
 35/37 anonim ***** válasza:
Apáddal mi a gond, hogy oda nem akarsz költözni ?
2018. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Gond csak annyi, hogy o is inkabb az egyetemet szorgalmazna, plusz egy 1 szoba+nappalis lakasban lakik a baratnojevel, nemtudom befernek-e oda. De oszinten vele errol meg nem esett szo soha.
2018. máj. 2. 14:01
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem az ilyen szülői felfogást! Én soha nem küldeném el a gyerekemet! Nyilván 21 évesen ha nem akarsz egyetemre járni dolgozni kell,eltartani magad, de pusztán azért, mert nem az van amit anyukád akar, mehetsz amerre látsz, ezt én nem értem!
2018. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!