Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Napok óta sírva alszom el,...

Napok óta sírva alszom el, tényleg igaza van a családomnak?

Figyelt kérdés
Tönkrement minden úgy érzem. Van pár dolog ami aggaszt és bármikor sírva tudnék fakadni hogyha a jelenlegi álláspontra gondolok. Most ami legjobban foglalkoztat hogy vajon édesanyámnak tényleg igaza van-e abban hogy probléma hogyha 19 évesen egy idős nénivel egyszer beszélgettem 3 órán át? Mindenféle fogyatékosnak, elmebajosnak elmond, szerinte nem vagyok normális, a korosztályom közül egy ember se megy idős nénikhez beszélgetni. Lassan már kitagad úgy érzem, egyre jobban úgy beszél velem mint a kutyával. Sőt, azzal még szebben beszél. Flegmázik, durva és hisztizik. Ha valami létszügségleti dologra szükségem van akkor mindig nekem kell megvenni és úgy érzem a jogosítványt is hiába tettem le mert nem vezettem már egy ideje mert ő nem szeret anyósülésen ülni és nem engedi. Elnézést az utóbbi kifakadásért, a kérdés a lényeg ami a válaszomban benne van. Köszönöm annak aki szakít rám időt és válaszol.

2018. máj. 1. 21:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne baj hogy beszélgetsz egy idős nénivel?
2018. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
6%
Tesókám te vagy az?
2018. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem csodálkozom h idegenekkel előbb beszélnek a mai fiatalok,mint a saját anyjukkal. Nem probléma,menj hozzá nyugodtan máskor is,az az idős néni lehet több szeretet adott neked a 3 óra alatt, mint a anyád a 19 év alatt.. :(
2018. máj. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Úgy érzem, itt nem Veled van a baj, hanem a "kedves" anyukáddal!
2018. máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom a többiekhez, semmi gond nincs azzal, hogy elbeszélgetsz valakivel, életkortól teljesen függetlenül.
2018. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
90%

Emiatt tényleg nehogy rosszul érezd magad. Én is sok esetben jobban kijövök egy idősebb emberrel, mint mondjuk egy korombelivel. Például nagypapámmal, imádom ha sztorizgatunk az öreggel egy jó főtt csülök mellett.:)

Dolgoztam gyárban is, általában a 60év körüliekkel volt a legjobb a kapcsolatom, sokszor műszak után bentmaradtunk még beszélgetni az öltözőben, mindig volt téma, soha nem volt velük vontatott a beszélgetés.

Édesanyáddal meg nyugodtan tudasd, hogy felnőtt vagy és nem most kéne elkezdenie nevelni téged.

20F

2018. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól értem a sztorit amiatt kaptad az áldást, mert egy idős nénivel társalogtál órákon át?

Ez minden bizonnyal valamiféle katalizátor szituáció volt a családodnál. Nyilvánvalóan volt veled valamiféle problémájuk és ez hozta elő.

Mindenesetre a családtagok fejében komoly gondok vannak. Természetesen módfelett pozitív tulajdonság a nyitottság és az hogy kommunikatív vagy. Jaa és szerfelett emocionális embernek tűnsz. Valószínűleg ezért is beszélgettél sokat a nénivel és ezért is veszed a szívedre ennyire a szüleid jogtalan korholását. Fel a fejjel, a világ hülye körületted. Nem te. Bár nem tudom ez mennyire vigasztaló:DD

2018. máj. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
biztos, hogy a helyedben a mielobbi fuggetlenedesre torekednek, es amint sikerul tavol kerulnom toluk, nem surun latogatnam meg oket.
2018. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Anyáddal van baj, de komoly. Rátelepedett az életedre, mert érzi, hogy öregszik, irigyli a fiatalságod, és próbálja pokollá tenni az életed, nehogy már neked jó legyen, neki meg nem. Sajnos ez tipikus a magyar családoknál. Anyád egyszerűen irigy és buta ember. Semmiben nincs igaza, neked van igazad. Minél előbb költözz el tőle, aztán majd mikor tényleg megöregszik egyedül, sírva fog könyörögni, hogy két szót szólj hozzá. Akkor majd mondd meg neki, hogy úgy tudtad, nem szabad öregasszonyokkal szóba állni...
2018. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Édesanyád azt hiszi, hogy gerontofil vagy és ez zavarja
2018. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!