Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mint szólnátok ha a...

Szülők, mint szólnátok ha a gyereketek titokban beszínezné extrém színre a haját?

Figyelt kérdés
(Akárhány évesen)

2018. máj. 2. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
18 felett, semmit, legfeljebb megmondanám, ha nem tetszik. 18 alatt meg ugyanez, amíg nem okoz problémát a dolog(suliban, stb.)
2018. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
84%
Ja és azon azért elgondolkodnék, hogy miért nem szólt róla előtte. Miért kellet titokban csinálnia?
2018. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
8# ezt úgy bírom, hogy 18 évesen azt csinál amit akar, a szülők ne szóljanak bele semmibe. Oké, semmi gond, de akkor tartsa is el magát... Azért erre nem sok fiatal képes ennyi idősen, vagy ha képes is, jobb lenne, ha a tanulásra koncentrálna. Mázli ha az embernek jó fej, laza szülei vannak. (mint nekem). De ezt a dumát hanyagoljátok már h egy 18 éves azt csinál amit akar... Tojáshéj a seggükön de a szájuk nagy.
2018. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Anno ált suliba a sötétbrna hajamba piros csíkok voltak, elöször ritkábban majd egyre több. 7.-es koromba ssszem. Suliba sem szóltak érte, szüleim sem tiltották sosem
2018. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
13 éves a lányom. Most nyáron zöldre festettem a haját alul. Tavaly rózsaszín volt. Ő kitalálta én megcsináltam. Ettöl nem rossz ember és nem tanul rosszabbul se. Soha nem titkolózik előttem. Főleg nem ilyen dologban.
2018. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Egyik ismerősöm (16 èves lány) anime figurákba szerelmes és valami agybaj folytán anime karakternek nézi magát. Zöld, lila, kék, narancs, piros (nem vörös), fekete, sárga (nem mondhatnám szőke árnyalatnak) rózsaszín, ès miegyéb

Úgy fogyatékos ahogy van. A szüleivel együtt. Ha én csinálnák ilyet az én szüleim úgy nyakon b*sznának hogy mint a búgócsiga úgy forogna a fejem a nyakamon.

2018. júl. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

"Úgy fogyatékos ahogy van. A szüleivel együtt. Ha én csinálnák ilyet az én szüleim úgy nyakon b*sznának hogy mint a búgócsiga úgy forogna a fejem a nyakamon."


Szertintem nem ÖK a fogyatékosak, hanem TE!

2018. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van #17-es!

Minden oké hogy 16 évesen meseszereplőkbe szerelmes egy lány (Hatsuharu Shoma -anime: Fruits Basket)

Az is ok; hogy az egész haja folyamatosan változik mint írtam zöld; kék; rózsaszín, narancs; lila egyéb árnyalatokban.

Majd 30 éves korára haja se lesz mert igenis a FOGYATÉKOS szülő 3-4 hetes időközönként pénzeli a lánya hisztijét nem hogy parancsolna neki hogy nem kéne égetnie magát

De röhög rajta az egész suli. Mindkét értelemben. A rajzfilmfigura szerelme miatt meg a rikító fejszerkezete miatt.


Ezrkszerint csak én vagy másik közel 300 iskolatársam is fogyatéko - vagy én leszel lúzer ha nem b*sz meg kitalált mesehős?

2018. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!